Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • ERA Türkiye logosunu yeniledi

ERA Türkiye logosunu yeniledi

23 Şubat 2015 , Pazartesi 11:18
ERA Türkiye logosunu yeniledi
ERA Türkiye, logo değişimine gitti. ERA ABD’de 2014 yılı itibari ile değişim başladı ve tüm ülkelerde değişim devam ediyor. ERA Türkiye’de, dinamik, yenilikçi, modern, enerjik ve yeni nesil bir marka algısı ile ERA markasını geleceğe taşımayı hedefliyor. Yeni logo çalışması ambleminde biçim olarak 2 parça çatı ağırlıklı sembolik bir anlatımdan oluşuyor. ERA’nın gelecek vizyonunu sembolize eden amblemin renkleri konut rengi olan kırmızı ve daha koyu bir bordo tonundan oluşuyor. 
 
Logonun tipografisi seçilirken amblemde dikkat edilen global, güçlü duruşa uygun olacak bir yazı karakteri olmasına dikkat edildi ve logo üzerinde yatay konumlandırma amblemle uyumlu şekilde tasarlandı.
 
ERA standartları ve temeli korunarak  müşteri ve hizmet odaklı yaklaşımın sürdürüleceğini ileten ERA Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, “Yenilikçilik yaklaşımın markadan başlatıldığı bir dönemde biz de ERA Türkiye olarak bu global değişime ayak uydurmak istedik. ERA Türkiye olarak hızla büyürken, yenilenen logomuz da bu değeri ve ERA Global markası ile organik bağımızı güçlendiriyor. Yeni logomuz hedeflenen amacımızı ortaya koyuyor.” dedi.
 
Franchise ofislere yüzde 100 başarı sözü
Franchise ofis ağlarını 2023 yılına kadar 850’ye çıkarmayı hedeflediklerini belirten Baygan, “ERA Global’in dünyadaki 40 yılı aşkın marka gücü desteğini alarak, sektörde farklı bir bakış açısı, yenilikçi bir yaklaşım ve bilgi birikimi katma amacıyla hedeflerimizi gerçekleştiriyoruz. 
Biz franchise ofislerimize yüzde 100 başarı sözü veriyoruz. Bu sözü verirken de, ERA Akademi’nin güçlü eğitim ve kadrosu ile franchise vizyonumuza güveniyoruz. Büyüyen markamızda tüm ofislerimizi, sektördeki ilk ve tek gayrimenkul danışmanlık akademimiz, iş kurmalarını kolaylaştıran destek faaliyetleri, geniş portföy ağı olanağı, ulusal ve uluslararası bilgi ağından yararlanma imkanı, finansal ve teknolojik altyapı desteği gibi özel ayrıcalıklarla desteklemeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.
 
 
 


Yorum Yazın