Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Elia Saab, İpekyol ile işbirliğinde

Elia Saab, İpekyol ile işbirliğinde

19 Nisan 2024 , Cuma 18:46
Elia Saab, İpekyol ile işbirliğinde

IPEKYOL VE DÜNYACA ÜNLÜ MODA MARKASI ELIE SAAB’TAN

İŞ BİRLİĞİ…

 

Türkiye'nin önde gelen moda markalarından IPEKYOL, ELIE SAAB ile heyecan verici bir iş birliği gerçekleştiriyor. İş birliği kapsamında hazırlanan kapsül koleksiyon, yurt içinde 70 ve yurt dışında 18 IPEKYOL mağazasında eş zamanlı olarak satışa sunulacak.

Bu güçlü moda iş birliğiyle ilgili yorumda bulunan ELIE SAAB Group CEO'su Elie Saab Jr., şöyle konuştu: "Genç moda tutkunlarıyla markamızın DNA'sını paylaşmak, yeni ufukları keşfetmek ve kadınsı güzelliğe dair vizyonumuzu sunmak adına bu sınırlı kapsül koleksiyonda IPEKYOL ile güçlerimizi birleştirdik.”

IPEKYOL GROUP CEO’su Uğur Ayaydın ise şu ifadelere yer verdi: “Global moda sahnesinin köklü oyuncularından ELIE SAAB ile iş birliği yapmak, markamızın takipçileri için büyük bir heyecan kaynağı oluşturuyor. Biz IPEKYOL GROUP olarak, yurt içinde ve yurt dışında sağlıklı büyümemizi sürdürmekte ve sürekli olarak gelişim için yeni alanlar arayışındayız. Rekabetin yoğun olduğu Türkiye pazarında daha güçlü bir konum elde etmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz global bir marka ile bu iş birliği, sektörümüzde öncü bir örnek oluşturuyor. Önümüzdeki 5 yıl içinde markalarımızı Türkiye’de ve yakın coğrafyalarda en çok tanınan ilk 5 marka arasına sokmayı başarmak öncelikli hedefimiz.”

ELIE SAAB X IPEKYOL Kapsül Koleksiyon’un fotoğraf çekimleri Alman model Franziska Jetzek ile Paris’te yapıldı. Stylingi, Fransız Vogue'un eski moda editörü Geraldine Saglio’nun üstlendiği çekimi dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Álvaro Beamud Cortes gerçekleştirdi.

Etiketler: ipekyol elie saab moda


Yorum Yazın