Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • eleman.net’ten istihdama katkı ödülleri

eleman.net’ten istihdama katkı ödülleri

18 Şubat 2024 , Pazar 12:03
eleman.net’ten istihdama katkı ödülleri

eleman.net’ten istihdama katkı sağlayan

şirketlere ödüller
 

Çalışan adaylarının iş bulmasına aracılık yapan dijital istihdam platformu eleman.net, Türkiye’nin en çok istihdam sağlayan şirketlerini ödüllendirdi. İlan başvuru verilerine bakılarak verilen ödüllerde sektörün enleri, bölgenin enleri, yılın işveren markası gibi kategorilerde birçok şirkete ödül verildi.

İşveren markaları ile iş arayan adayları bir araya getirerek 18 yıldır istihdama önemli  katkı sunan eleman.net, istihdam artışına katkı sağlayan işveren markaları ödüllendirmeye başladı. Şirketler ilan başvuru verileri baz alınarak ‘En Fazla İşe Alım Yapan Firmalar’, ‘En Fazla İlan Yayınlayan Firmalar’, ‘En Fazla Başvuru Yapılan Firmalar’, ‘En Fazla Başvuru Cevaplayan Firmalar’, ‘Yılın İşveren Markaları’, ‘Sektörün Enleri’, ‘İstihdama Katkı Sağlayanlar’ ve ‘Bölgenin Enleri’ gibi ölçülebilen kategorilerde değerlendirildi. İlan açma hızı, ilan açma yoğunluğu, başvuru toplama hızı ya da adaylardan alınan mesaj sayısı ve şirketlerin istihdam projeleri gibi kriterlere de bakıldı. Yapılan değerlendirmeler sonucu bu yıl ilki gerçekleştirilen eleman.net istihdam ödüllerini kazanan şirketlerden Arkas Lojistik, KFC, Big Chefs ve Civil öne çıkan şirketler oldu.

Sektörlerin en’leri belli oldu

eleman.net 2023 verilerinden hareketle ‘En Fazla İşe Alım Yapan Firmalar’ kategorisinde Civil, ‘En Fazla İlan Yayınlayan’ firmalar listesinde ise KFC öne çıktı. 2023 yılında eleman.net üzerinden ilan yayınlayarak istihdama katkı sunan markalardan ‘Yılın İşveren Markaları’ kategorisinde Arkas Lojistik ödüle layık görülürken, ‘Sektörün Enleri’ kategorisinde ise gıda sektöründe Big Chefs ödüle uzanan şirket oldu.

 Yorum Yazın