Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Dünyanın en önemli 50 konferansından biri İstanbul’da

Dünyanın en önemli 50 konferansından biri İstanbul’da

7 Mart 2014 , Cuma 12:11
Dünyanın en önemli 50 konferansından biri İstanbul’da
Markalar yarın daha az yanlış yapmanın yollarını arıyor...
Markalar gelecekte de başarı elde etmek için, yarın daha az yanlış yapmak için çalışmalarını, stratejilerini yeni kurallar ile yeniden tasarlama fırsatları arıyor ve geleceğin ekonomisine  net pozitif katkıda bulunmayı hedefliyor.
 
REIMAGINE (Yeniden Düşün), REDESIGN (Yeniden Tasarla) REGENERATE (Yeniden Yarat) teması ile bu yıl da marka, pazarlama, iletişim, inovasyon ve sürdürülebilirlik profesyonellerini buluşturan güçlü marka platformu Sustainable Brands değişen tüketici davranışları, marka değerlerini artıran yeni stratejiler, markalarda karlılığın değişen parametreleri, yol haritaları, başarılı uygulamalar ve yenilikler ile 28-29 Mayıs 2014’te Swissotel-Istanbul’da gerçekleştiriliyor.
 
Geçtiğimiz yıl dünyanın ve ülkemizin lider marka katılımcıları, 60’a yakın sponsor ve destekleyen kurum ile gerçekleştirilen Sustainable Brands Istanbul ikinci yılında da global markalar ile birlikte güçlü Türk markalarını bir araya getiriyor, deneyimlerin, iyi uygulamaların, yol haritalarının, ilham veren fikirlerin, stratejilerin paylaşılmasını sağlıyor.
 
28 – 29 Mayıs’ta tüm paydaş ve iş ortakları ile dünyaya net yarar sağlayan sürdürülebilir ekonomi için azimle çalışan global düşünce liderleri ve uygulayıcıları bir kez daha bir araya geliyor. Önemli kanaat önderleri ve liderlerinin marka stratejisi, iletişim, tasarım, tedarik zinciri ve sürdürülebilirlik hakkındaki fikirleri, atılımcı araştırmaları, fark yaratan ve etkileyici yeni uygulamaları; global bir bakış açısı ile sizlerle buluşuyor.
 
2 gün sürecek atölye çalışmaları, toplantılar, etkinlikler, paralel kulvarlar ve açık tartışmalar için dünyanın dört bir tarafından  gelecek katılımcılarla, geleceğin ekonomisinde markaların başarısını arttıracak yenilikçi araçlar ve yöntemler paylaşılıyor. Sürdürülebilirlik ekseninde yeniden tanımlanan marka değerlerinin paylaşılmasını amaçlayan “geleceğe odaklı yeni sivil inisiyatif”in kapsamı böylece daha da genişliyor.
 
Sürdürebilir markalar geleceğin liderleri olacak!
Ekonomik başarıyla çevresel ve sosyal sorumluluğu birarada yürütebilmek anlayışını benimsemiş BASF TÜRKİYE ve Sürdürülebilir Yaşam Planı ile sürdürülebilir büyüme konusundaki kararlılığını sergileyen UNILEVER TÜRKİYE’nin Platin Sponsorlukları ile 28 - 29 Mayıs tarihlerinde İstanbul Swissôtel’de gerçekleşecek konferans, farklı disiplinlerden ve vizyonlardan farklı bakış açısına sahip tüm tarafları buluşturacak.
 
 
 


Yorum Yazın