Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Doping Hafıza'ya yeni iletişim ajansı

Doping Hafıza'ya yeni iletişim ajansı

29 Ağustos 2023 , Salı 17:23
Doping Hafıza'ya yeni iletişim ajansı

Doping Hafıza’nın iletişim faaliyetlerini Brandworks yürütecek


Kurulduğu günden bugüne çağdaş öğrenme içeriklerine yaptığı yatırımlarla kısa sürede Türkiye’nin en büyük dijital öğrenme platformu haline gelen Doping Hafıza’nın iletişim faaliyetlerini Brandworks İletişim Danışmanlığı yürütecek.

 

Doping Hafıza, nitelikli çalışan kadrosunun yanı sıra 10 yılı aşkın bir süredir yeni nesil öğrenme kültürüne yaptığı yatırımlarla farklı öğrenme enstrümanlarını bir araya getirerek çağdaş programlar tasarlıyor ve öğrenme teknolojileri sektörünün gelişmesine öncülük ediyor. Ağustos ayı başında gerçekleştirdiği büyük güncellemeyle yeni bir döneme 'merhaba' diyen Doping Hafıza iletişim faaliyetlerini Brandworks İletişim Danışmanlığı’na emanet etti.
 

2009 yılından bu yana ulusal ve uluslararası arenada farklı sektörlerde faaliyet gösteren 100’e yakın marka ve pek çok tecrübeyi iş süreçlerine sığdıran Brandworks; geleneksel ve dijital medya süreçlerinin yürütülmesinin yanı sıra kurumsal iletişim, sürdürülebilir itibar yönetimi, stratejik danışmanlık gibi uzmanlıklarıyla 50’den fazla sektöre 360 derecelik halkla ilişkiler hizmeti veriyor.Yorum Yazın