Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Doğuş Otomotiv’e PERYÖN'den İki Ödül

Doğuş Otomotiv’e PERYÖN'den İki Ödül

15 Aralık 2023 , Cuma 14:45
Doğuş Otomotiv’e PERYÖN'den  İki Ödül

Doğuş Otomotiv’e PERYÖN İnsana Değer Ödülleri’nde

İki Ödül Birden

 

Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) tarafından düzenlenen İnsana Değer Ödülleri'nde bu yıl, Dijital Dönüşüme Liderlik kategorisinde birincilik ödülü Doğuş Otomotiv'in oldu.

 

PERYÖN tarafından insan odaklı, yenilikçi ve başarılı uygulamaları teşvik etmek amacıyla düzenlenen İnsana Değer Ödülleri bu yıl 15’inci kez sahiplerini buldu. Doğuş Otomotiv İnsan Kaynakları, şirketin dijital dönüşüm sürecine katkıda bulunan etkili uygulamalar ve çalışmalarıyla "Dijital Dönüşüme Liderlik" kategorisinde birincilik ödülünü kazandı.

 

Doğuş Otomotiv İnsan Kaynakları alanında dijital dönüşümü destekleyen uygulamalarla birlikte, çalışanların dijital yetkinliklerini güçlendirmek amacıyla başlatılan kapsamlı eğitim programları, yapay zeka, veri analitiği, dijital pazarlama gibi konularda çalışanlarını ve iş süreçlerini sürekli geliştirmeye yönelik çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Bu ödülün yanı sıra Doğuş Otomotiv-Yetkili Satıcı İnsan Kaynakları Geliştirme (DRIVE) departmanı da çalışmalarıyla "Zor Zamanlarda Değer Yaratmak" kategorisinde fark yaratanlar ödülü aldı. Bu başarılar, Doğuş Otomotiv’in sadece dijitalleşme alanındaki liderliğini değil, aynı zamanda sürdürülebilir değer yaratma konusundaki çabalarını da gözler önüne seriyor.Yorum Yazın