Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Doğrudan Pazarlama Ödülleri 10. Kez sahipleriyle buluştu!

Doğrudan Pazarlama Ödülleri 10. Kez sahipleriyle buluştu!

11 Nisan 2018 , Çarşamba 17:24
Doğrudan Pazarlama Ödülleri 10. Kez sahipleriyle buluştu!

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD)’nin bu sene “Doğru stratejiyi, doğru zamanı, doğru müşteriyi, doğru yöntemi YAKALA!” konseptiyle düzenlediği Doğrudan Pazarlama Ödülleri, 5 Nisan Perşembe günü İstanbul Marriott Hotel Şişli'de düzenlenen özel bir geceyle sahiplerini buldu. Başkanlığını DPİD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Melis Onat’ın üstlendiği Ana jüri ve Başkanlığını Çağrı Alıcı’nın üstlendiği Genç Jüri tarafından değerlendirilen 329 projenin 73’ü geceden ödülle ayrıldı.

Bu sene yeni eklenen kategorilerle zenginleşen, DPİD üyesi olan veya olmayan doğrudan pazarlama çatısında hizmet veren dijital ajanslar, etkinlik ajansları, halkla ilişkiler ajansları, reklam ve medya ajanslarının başvurduğu Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde katılımcılar 5 ana kategori altında toplam 25 kategoride başvuru yaptılar. Jüri ayrıca başvuran işler arasından En Cesur Müşteri, En Yaratıcı Doğrudan Pazarlama ve Genç Jüri ödüllerini belirledi. Bu yıl Genç Jüri birincilik ödülünü “Anneler Günü-Eve Değil Anneme” projesiyle Concept ve Vestel kazanırken, "Entegre Doğrudan Pazarlama Kampanyası " ödülünü "Persil Premium “Benim İçin En İyisi” projesiyle Big’n Bold ve Henkel-Persil paylaşırken, “En Yaratıcı Doğrudan Pazarlama Uygulaması”ödülünü “Enerjisini FrenPedalından Alan Sinema” projesiyle Big’n Bold ve Toyota Türkiye kazandı. “En Cesur Müşteri” özel kategori ödülü ise; gerçekleştirdiği çalışmaların somut sonuçlarını paylaşarak sektörün gelişiminde teşvik edici olan VESTEL’e verildi.

Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nin sponsorları arasında; Ajanspress, b2 Creative, Bigumigu, Brandmap, bluechip, Campaign Türkiye, ECR Etkinlik Bilgisayar, elli5 event, Excel İletişim ve Algı Yönetimi, halklailişkiler.com, havas istanbul, İltek, Lobby, Marketing Türkiye, MediaCat, Ons Reklamcılık , Outwork, Solid Technical ve Tanı gibi firmalar yer aldı.

 Yorum Yazın