Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • "Doğada Fotoğraf" Yarışmasının Kazananları belirlendi

"Doğada Fotoğraf" Yarışmasının Kazananları belirlendi

25 Eylül 2023 , Pazartesi 19:23
"Doğada Fotoğraf" Yarışmasının Kazananları belirlendi

"Doğada Fotoğraf" Yarışmasının

Ödülleri Sahiplerini Buluyor!

 

Kanyon’un ulusal çapta düzenlediği “Doğada Fotoğraf” temalı fotoğraf yarışmasının sonuçları belli oldu. Manzara, yaban hayatı ve bitkileri konu edinen doğa fotoğrafçılığı dalında özgün bakış açılarına sahip fotoğrafları teşvik etmek amacıyla düzenlenen yarışmaya 1.874 fotoğraf ile katılım gösterildi. Kazananların ödüllerini 2 Ekim’de Kanyon -2. kat Etkinlik Alanında gerçekleştirilecek törende Bülent Eczacıbaşı verecek.

 

Türkiye Fotoğraf Vakfı (TFV), Leica ve Kanyon iş birliği ile 8 Haziran – 28 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen “Doğada Fotoğraf Yarışması”nın kazananları belirlendi. 2 Ekim’de Kanyon -2. kat Etkinlik Alanında, Bülent Eczacıbaşı’nın katılımıyla gerçekleşecek ödül töreninde yarışmanın birinci, ikinci ve üçüncülerine ödülleri takdim edilecek.

“Doğada Fotoğraf” yarışmasının kazananları, Fotoğraf Editörü Murat Gür, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü Başkan Yardımcısı Prof. H. Ozan Bilgisiren, Fotoğrafçı ve Öğretim Görevlisi Orhan Cem Çetin, Leica Türkiye’den Özhan Bayazıtoğlu ve Kanyon Yönetim’den Özge Şahin yer aldığı seçili kurul üyelerinin oylarıyla belirlendi.

 

Ödül töreni öncesinde gerçekleşecek Doğadan İzler Tuval Üzeri Kolaj Atölyesi, Tunç Uğurdağ ve Murat Gür: Leica ile 36 Yıl, Merih Akoğul ve Cenk Erdoğan Söyleşisi ve Dinletisi: Doğa, Doğaçlama ve Fotoğraf Üzerine, Orhan Cem Çetin ve Bülent Eczacıbaşı ile Fotoğraf Sanatına Dair Söyleşi ve daha fazlası, Kanyon misafirlerine fotoğraf sanatına dair dopdolu bir gün yaşatacak.

 

YARIŞMA ÖDÜLLERİ VE KAZANANLARI

Birincilik Ödülü: Leica X-U Fotoğraf Makinesi

Ömer Şahin


İkincilik Ödülü: Tamrac 5788 Sling Backpack Fotoğrafçı Çantaları

Ufuk Turpcan


Üçüncülük Ödülü: Tamrac 5778 Sling pack Fotoğrafçı Çantaları

Uğur Sağıroğlu

 

SERGİLEME ÖDÜLLERİ

Ahmet Çetintaş

Ali Serdar Önal

Ayses Ungan

Bengi Turaç

Emrah Ildız

Gurhan Sahin

Hatice Akgül Yalımkılınç

İsmail Hakkı Yalçın

İsmail Serhat Şahin

Murat Adıyaman

Mürsel Tahtacı

Niyazi Gürgen

Onur Kırkaç

Reyhan Türk

Volkan Karagülleoğlu

 Yorum Yazın