Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Dimes'in yeni reklam filmi yayında

Dimes'in yeni reklam filmi yayında

22 Ağustos 2017 , Salı 15:31
Dimes'in yeni reklam filmi yayında

DİMES’in, köklerinden gelen öyküsünü ve ruhunu, tüketicilerin iç görüsüyle örtüştüren ‘Hayata Başka Bak!’ sloganıyla hazırlanan yeni reklam filmi yayına girdi. 

Çekimleri altı gün süren reklam filmi, “Hayata Başka Bak!” sloganının bir uzantısı olarak, tüketiciyi keşfe başka bakmaya davet ediyor. Film, hayatın içerisindeki anları, keşfe başka bakmanın heyecanı ile örtüştürüyor. Filmde, yıldızları televizyonda, ya da berrak bir gecede gökyüzünde izlemenin, hayata başka bakmakla yaşanacak iki farklı deneyim olduğu vurgusu yapılıyor. Vize heyecanının, önemli bir sınav için olduğu kadar, yeni bir ülkeyi keşfetmenin ilk adımı için de geçerli olduğu mesajı veriliyor. Hayata ve keşfe başka bakarak, bildik bir şehirde yeni yerleri ya da hiç bilinmedik yeni yerleri keşfetmenin de mümkün olduğu anlatılıyor. Film, dinamik anlatımıyla, hayatta her gün yaşanan anlara başka bakmak için ilham veriyor. DİMES tüketicisine, tercihlerden ibaret olan hayatta, gün içinde yapılan, küçük gözüken tercihlerin hayata büyük güzellikler katma gücünü hatırlatmayı hedefliyor. 

Reklam filminde, DİMES’in günün dinamizmine eşlik eden DİMES GO serisi ürünleriyle özdeşleşen kısa keşif rotalarıyla farklı yerleri, ya da hayatın içerisindeki farklı anları keşfetme çağrısı yapılıyor.

Medina Turgul DDB imzasını taşıyan reklam filminin yapımını Anima İstanbul üstlendi. Çekimleri altı gün süren reklam filminin yönetmen koltuğuna Elif Kalkan oturdu. 

KAMPANYA KÜNYESİ
Reklamın Başlığı: DİMES / Hayata Başka Bak
Reklamveren: DİMES
Reklamveren Temsilcileri: Duygu Süleymanoğlu, Burcu Karadayı Gülşen, 
Merve Güven, Serkan Oğuz, Ayşenur Küçüksipahi, Ezgi Özyıldırım, Seda Satılmış

Reklam Ajansı: Medina Turgul DDB
Yaratıcı Bölüm Başkanı: Gökhan Erol
Yaratıcı Yönetmen: Ertuğ Tuğalan 
Yaratıcı Ekip: Namık Ergin, Cihan Metin Üstek, Aybikem Alemdar
Müşteri İlişkileri: Lawrence Du Pre, Zeynep Kahvecioğlu, Duygu Karabaş
Stratejik Planlama:Canan Pehlivanoğlu, Beliz Top
Ajans Prodüktörleri:Ümit Bak, Nedret Gürlek

Yönetmen: Elif Kalkan
Prodüksiyon Şirketi: Anima İstanbul
Müzik: FFW
Kullanılan Mecralar: TV, Basın, İnternet
 


Medya
VİDEO İZLE

Yorum Yazın