Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • DİMES’in yeni reklam filmi, “Hayata Başka Bak!”

DİMES’in yeni reklam filmi, “Hayata Başka Bak!”

8 Ocak 2018 , Pazartesi 09:19
DİMES’in yeni reklam filmi, “Hayata Başka Bak!”

DİMES’in yeni reklam filmi, “Hayata Başka Bak!” felsefesi kapsamında, tüketiciyi günün en önemli öğünü olarak kabul eden kahvaltıya başka bakmaya davet ediyor. Reklam filminde, kahvaltı kelimesine getirilen farklı yorumlar, farklı tercihler ve kahvaltı keyfine eşlik eden, güne lezzet ve enerji katan sıkma meyve suyu ön plana çıkıyor.

DİMES iletişim stratejilerinin odağında, meyvenin iyiliği ve renkliliği ile insanların hayatına değer katmanın yer aldığını belirten DİMES Pazarlama Direktörü Duygu Süleymanoğlu, “Bu doğrultuda hayatın içerisinde anlara, bu anlarda yaşanan tercihlere odaklanıp; hayata başka bakan minik tercihlerin hayata büyük güzellikler katma gücünü anımsatmaya önem veriyoruz” dedi.

DİMES Pazarlama Direktörü Duygu Süleymanoğlu, araştırma sonuçlarının meyve suyunun genellikle sabahları tüketildiğini gösterdiğini de belirtti. Kahvaltının, aileyi, dostları, iş arkadaşlarını, değer verilenleri birleştiren sosyal özelliğine vurgu yapan Süleymanoğlu, şunları söyledi: “Her bir hayatın içerisinde kahvaltı, farklı bir anlam ifade ediyor olabilir. Biz, günün vazgeçilmezi kahvaltıya da başka bakıyoruz. Herkesin kendi deneyimi farklı olsa da, kahvaltı özel bir anlam taşıyor. DİMES Moments sıkma Portakal suyu, aile beslenmesi ve sosyalleşmesi açısından önem taşıyan kahvaltı sofralarına lezzet ve keyif katıyor.”

Filmin duygusal ve eğlenceli bir dille, kahvaltı kelimesinin hayat içerisinde ifade edebileceği farklı anları öyküleştirdiğini dile getiren Süleymanoğlu, “Anne kahvaltısı, annemizin bizlere hazırladığı kahvaltı, ya da annemizi sürpriz bir kahvaltıyla uyandırmamızı ifade edebilir; Pazar kahvaltısı, değer verdiklerimizle birlikte oturduğumuz kalabalık ve eğlenceli bir masa, ya da iki pazarcı esnafının yoğun bir gün için enerji depolaması olabilir. Kahvaltı sabah günü başlatan öğün olduğu gibi, yoğun bir günün ardından pratik ve hafif bir akşam yemeği seçeneği de olabilir. Reklam filmimizde bu öyküyü paylaştık” dedi.

DİMES’in Türkiye’de yerli portakallardan sıkma meyve suyu üretimi gerçekleştiren ilk marka olduğunu belirten Duygu Süleymanoğlu, “Bu amaçla Aydın üretim tesisimizde narenciye işlemeye yönelik özel hatlar bulunuyor. DİMES Moments Sıkma Portakal suyu, mevsiminde toplanıp, 24 saat içerisinde sıkılan Türkiye’nin portakallarından elde ediliyor” dedi.

KAMPANYA KÜNYESİ
Reklamın Başlığı: DİMES / Kahvaltıya Başka Bak
Reklamveren: DİMES
Reklamveren Temsilcileri: Duygu Süleymanoğlu, Merve Güven, Ayşenur Küçüksipahi, Burcu Karadayı Gülşen, Serkan Oğuz, Ezgi Özyıldırım, Seda Satılmış
Reklam Ajansı:Medina Turgul DDB
Yaratıcı Bölüm Başkanı:Gökhan Erol
Yaratıcı Yönetmen:Ertuğ Tuğalan
Yaratıcı Ekip:Namık Ergin, Cihan Metin Üstek, Aybikem Alemdar
Müşteri İlişkileri:Lawrence Du Pre, Zeynep Kahvecioğlu, Duygu Karabaş
Stratejik Planlama: Canan Pehlivanoğlu, Beliz Top
Ajans Prodüktörleri: Ümit Bak, Nedret Gürlek
Yönetmen:Elif Kalkan
Prodüksiyon Şirketi:Anima İstanbul
Müzik:FFW
Kullanılan Mecralar: TV, Basın, İnternet

 


Medya
VİDEO İZLE

Yorum Yazın