Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Dimes ile yaz rotalarını #KesfeBasla

Dimes ile yaz rotalarını #KesfeBasla

17 Ağustos 2016 , Çarşamba 15:59
Dimes ile yaz rotalarını #KesfeBasla
DİMES, hayata başka bakmaya davet ediyor.
 
Günün akışı içerisinde alınan birçok küçük kararın, yapılan küçük tercihlerin hayat üzerinde büyük bir pozitif etkisi olabileceğine inanan DİMES, yaz döneminde iletişim çalışmalarını, küçük kararlarla yaşanan farklı deneyimler ve eşsiz anların dinamizmi üzerine kurguluyor. Markanın iletişim çalışmalarında, dijital mecralar ve Sosyal Medya da önemli bir yer tutuyor. Sosyal Medya’nın kendine özgü yapısını göz önünde tutan DİMES, marka dinamizmini bu mecralara farklı bir dille taşıyor.
 
DİMES için, dijital mecralar ve Sosyal Medya’ya özel olarak Reklamania Reklam Ajansı tarafından hazırlanan yaz dönemi filmi ‘DİMES’le yaz rotalarını #KesfeBasla’, bu bakış açısıyla hazırlanan somut projelere bir örnek oluşturuyor.
 
DİMES’in tüketicisiyle özel bir ilişkisi olduğunu vurgulayan Marka Müdürü Burcu Karadayı Gülşen, ‘Özellikle genç tüketicilerimizle iletişimimizi daha da güçlendirmek, onların kendi bakışlarından ilham almamızı, onların dinamizminden enerji almamızı sağlıyor. Bunun için de genç tüketicilerimiz ve takipçilerimizle dijital entegrasyonumuzu artırmaya önem veriyoruz” dedi.
 
Dimes’le yaz rotalarını #KesfeBasla yaz filminin, DİMES’in Hayata Başka Bak söyleminin bir yansıması olduğunu belirten Gülşen, “360 Derece iletişimde, dijital ve sosyal medya farklı bir dinamizm içeriyor. Dijital stratejilerimizi, küçük kararların hayata katabileceği büyük güzellikler ve bunlar için duyduğumuz heyecanı aktarmak, paylaşmak üzerine kuruyoruz” dedi.
 
Filmin yapısının, keyifli bir tatil yaşayan gençlerin, kendi deneyimlerini, yaşadıkları anları yakalaması üzerine kurgulandığını söyleyen Burcu Karadayı Gülşen, “Kısa bir tatilin bile küçük tercihler ya da keşfedilecek farklı rotalarla, eğlence dolu yaşanabileceğini hissettirmek, yaz mevsiminin en güzel halini genç tüketicilerimizle birlikte yaşamak istiyoruz. Filmin her karesinde, kendinizden, tatil deneyimlerinizden, tatillerde çektiğiniz selfie’lerinizden ya da arkadaşlarınızla paylaştığınız kısa filmlerden kareler, enstantaneler buluyorsunuz. Bu filmi özel kılan da bu zaten. Film, izleyenle kısa süreli bir sohbet ortamı kuruyor, o anların ve deneyimlerin enerjisini paylaşıyor” dedi.
 
Künye:
Reklamın Başlığı: DİMES’le Yaz Rotalarını “Keşfe Başla” 
Reklamveren: DİMES
Reklamveren 
Temsilcileri: Duygu Süleymanoğlu, Burcu Karadayı Gülşen, Merve Güven, Ezgi Özyıldırım
Reklam Ajansı: Reklamania
Yaratıcı Grup: Yalkın Yel ,Görkem Sofuoğlu, Hakan Ummak 
Müşteri İlişkileri: Simge Hekimgil
Ajans Prodüktörleri: Yalkın Yel
Prodüksiyon şirketi: Reklamania
Yönetmen: Görkem Sofuoğlu
Post Prodüksiyon : Özkan Aksular
Kullanılan Mecra: İnternet
 


Yorum Yazın