Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Digiturk'ten yeni sezonda "#hepberaber" çağrısı

Digiturk'ten yeni sezonda "#hepberaber" çağrısı

15 Ağustos 2016 , Pazartesi 09:30
Digiturk'ten yeni sezonda "#hepberaber" çağrısı
İçinden geçtiğimiz dönemde Türkiye için tek ses, tek yürek olan tüm futbolseverlerin sesini de birlikte duyurmak için harekete geçen Digiturk; “Hep Beraber” ile farklı renklere gönül veren taraftarları kucaklayan bir filme imza attı. Filmde #hepberaber mesajı ile futbolseverlere, futbolun güzellikleri etrafında bir araya gelmeleri çağrısı yapılıyor. 
 
Türkiye’nin 5 büyük kulübünün tribün marşlarının birleştirilmesiyle ortaya çıkan "Hep Beraber" marşı, taraftar gurupları ile bestecilerin yoğun çalışmaları ve FFW Jingle şirketinin yaratıcı düzenlemesiyle ses getirecek bir yapıta dönüştü. Ezeli rekabetin ebedi dostlukla güzelleştiğine inanan Türkiye’nin dört bir yanındaki taraftarlar filmde “Hep Beraber” çağrısına kulak vererek, marşı bir ağızdan söyleyip; renklerin kardeşliğine vurgu yaptı. 
 
Söz konusu filmde ayrıca 15 Temmuz gecesi yaşanılan darbe girişimi sonrasında Türkiye’nin tek bir yürek ve ses olup, tüm dünyaya “Biz Beraberiz”, “Birlikte Güçlüyüz” mesajını vermesi ele alınıyor. Dostluğun, centilmenliğin, heyecanın ve ‘biz’ olmanın simgesi olan futbolda “birlik-beraberlik” duygusunun işlendiği film ile futbolun Türkiye’de çok önemli bir birleştirici güç olduğuna da dikkat çekiliyor. “Hep Beraber” mottosu etrafında birleşen futbol severler güzel oyun futbolun keyfini hep birlikte çıkarıyor. Digiturk de yeni sezona özel kampanyaları ile tüm taraftarları bu heyecana ortak olmaya davet ediyor. 
 
KÜNYE
Reklamveren : Digiturk 
Reklamveren Yetkilileri : Kadri Mutlu, Burak Ölmez, Serkan Ağbaba, Özlem Özdemir
Reklam Ajansı : Concept
Kreatif Direktör : Kerem Özkut 
Yaratıcı Ekip : Sedat Dündar, Umut Dizdar, Ufuk Işık, Ceylan Usman, Kadri Bayhaner, Roksan Sarıoğlu, Serkan Gültekin, Anıl Tiryaki
Grafik Ekip : Kemal Aydın, Burak Yenil 
Marka Grup Direktörü : Arda Görgün
Marka Ekibi : Yasin Özhan, Özlem Najdi, Çisil Akoğul, Lara Levi
Stratejik Planlama : Pamir Gündüz, Emre Sezer 
Ajans Prodüktörü : Mert Turan
Prodüksiyon Şirketi : 1000volt 
Müzik : Mode XL
Kullanılan Mecralar : Televizyon, Dijital, Outdoor, İlan
 

 Yorum Yazın