Facebook
Twitter
Başa Dön

Digiturk’ten yeni reklam

21 Haziran 2016 , Salı 10:39
Digiturk’ten yeni reklam
Concept Reklam Ajansı’nın tasarladığı, Serdar Işık’ın yönetmenliğini yaptığı yeni reklam kampanyasında Digiturk’ün içerik zenginliğine vurgu yapılırken Digiturklülerin hiçbir muhabbetten geri kalmadığı komik bir dille anlatılıyor. Üç filmden oluşan reklam serisinde her film ayrı bir temayı konu alıyor. Değerli sanatçılar İzzet Altınmeşe ve Bülent Serttaş iki filmde rol alıyor; ilk filmde fenomen dizi Game of Thrones’taki taht savaşları üzerine derin bir sohbete daldıkları, diğer filmde ise Oscarlı yönetmen Inaritu’nun kariyeri hakkında keyifli bir muhabbete koyuldukları görülüyor. Safiye Soyman ile Ferhat Güzel’in oynadığı filmin konusu Aslanlar’ın pek bilinmeyen gündelik yaşamları. Onur Buldu her üç filmde de muhabbetten geri kalmış farklı karakterleri canlandırıyor. 
Digiturk’lüler hiçbir muhabbetten geri kalmıyor.
 
Kampanyada; Türkiye’yi yayın teknolojisinden içeriğe bugün televizyon izleyicisinin vazgeçilmezi haline gelmiş pek çok şeyle tanıştıran Digiturk’ün arkadaş muhabbetlerinin olmazsa olmaz konularından biri olduğu ifade ediliyor. Digiturk üyesi olmayanların bu koyu muhabbetlere uzaktan bakmak zorunda kaldığı ise espirili bir dille aktarılıyor. Kampanya kapsamında çekilen reklam filmlerinde Digiturk üyeliği olan herkesin sevdikleri konularda uzman olabilecek ve her muhabbete katılabileceklerinin altı çiziliyor. 
 
Türkiye’de insanların hayatında pek çok şeyi değiştiren Digiturk’ün yeni reklamlarında zengin içeriğin yanı sıra, Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde uygulamaları ve en yeni, en güçlü yapımların Amerika’dan çok kısa bir süre sonra Digiturk’te yayınlandığı da anlatılıyor.
 
Reklam Künyesi
Reklamveren: Digiturk
Reklamveren Temsilcileri: Kadri Mutlu, Özlem Özdemir, Erman Dengiz 
Reklam Ajansı: Concept
Kreatif Direktör: Kerem Özkut
Yaratıcı Grup Başkanları: Ertuğ Tuğalan, Namık Ergin
Yaratıcı Ekip: Ferhan Dayıoğlu, Cansu Erdinç, Cihan Üstek, Cem Erguvan, Bülent Ekel
Stratejik Planlama ve İş Geliştirme: Alper Ceylan, Pamir Gündüz, Emre Sezer, Oral Ulusoy
Ajans Prodüktörü: Mert Turan, Kasım Bektaş, Hilal Kınalıada
Marka Grup Direktörü: Arda Görgün
Marka Direktörü: Özlem Najdi, Yasin Özhan
Yönetmen: Serdar Işık
Prodüksiyon Şirketi: Torpido
Medya Planlama: People
 


Yorum Yazın