Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Digiturk, Disney filmlerinin resmi medya sponsoru oldu

Digiturk, Disney filmlerinin resmi medya sponsoru oldu

25 Nisan 2014 , Cuma 13:38
Digiturk, Disney filmlerinin resmi medya sponsoru oldu
Digiturk, Disney stüdyoları ile Nisan 2014 tarihinde gerçekleştirdiği anlaşma çerçevesinde Disney filmlerinin resmi medya sponsoru oldu. Bu anlaşma kapsamında Disney filmlerini ilk ve ayrıcalıklı olarak izleyecek olan Digiturk üyeleri yıl boyunca çeşitli sürprizlerle karşılaşacak.
 
Çizgi roman ve sinemaseverlerin merakla beklediği filmler arasında yer alan Kaptan Amerika serisinin ikincisi; Marvel’ın Kaptan Amerika: Kış Askeri filminin ön gösterimi geçtiğimiz haftalarda, şanslı Digiturk üyeleri tarafından beğeniyle seyredilmişti. Mayıs 2015 yılına kadar devam edecek anlaşma çerçevesinde Digiturk’ün bu yıl içerisinde sinemaseverlerle buluşturacağı filmler arasında, 30 Mayıs’ta vizyona girecek olan ‘Disney’den Malefiz’, 13 Haziran’da vizyona girecek olan ‘Muppets Aranıyor’  ve 1 Ağustos’ta izleyiciyle buluşacak olan Marvel’ın ‘Galaksinin Koruyucuları’ yer alıyor. ‘Tomorrowland’, ‘Cinderella’, ‘Uçaklar 2: Söndür ve Kurtar’, ‘Big Hero 6’ ve ‘The Avengers: Age Of Ultron’ ise 2015 yılında gösterime girecek diğer filmler arasında yer alıyor. 
 
Digiturk üyesi olmanın avantajını yakalayan sinemaseverler, film vizyona girmeden ön gösterimini seyretme imkânı bulurken; film için bir bilet alan ‘Digiturk Film Paketi’ üyelerine ikinci bilet de Digiturk’ün hediyesi olacak. Her film için farklı sürprizlerin olacağı işbirliği kapsamında; şanslı üyeler seslendirme stüdyolarına gidebilecek, Londra ve Avrupa galalarına katılabilecek ve çeşitli hediyelerin sahibi olabilecekler. Digiturk Film Paketi üyelerinin yanı sıra; çocuk filmlerine özel ‘Digiturk Çocuk Paketi’ üyeleri de bu fırsattan yararlanabilecek. 


Yorum Yazın