Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Design Week Turkey'de beş sektörden yedi ürün sergiliyor

Design Week Turkey'de beş sektörden yedi ürün sergiliyor

13 Kasım 2019 , Çarşamba 13:09
Design Week Turkey'de beş sektörden yedi ürün sergiliyor

Türkiye’nin geniş kapsamlı tasarım etkinliği Design Week Turkey’in dördüncüsü bu yıl 14-17 Kasım’da gerçekleşecek. 100'den fazla konuşmacı, 150'nin üzerinde tasarımcı, 34 panel ve konferans ile 53 sergi ve atölye çalışmalarında sanayici, akademisyen, öğrenciler ve binlerce izleyici bu önemli etkinlikte bir araya gelecek. Herkesin heyecanla beklediği bu özel haftada Endüstriyel Tasarımcı Mete Mordağ’ın beş farklı sektörden yedi ürünü de Haliç Kongre Merkezi’nde sergilenecek.

Elektronikten ev-yaşama, mutfaktan aydınlatma ürünlerine…

Mete Mordağ Design Week Turkey 2019’da elektronik, ev-yaşam, aydınlatma, yapı-inşaat, mutfak sektörlerindeki ürünleriyle yer alacak. Her bir ürün kendi sektöründe önemli başarılara imza atmış olması ile dikkat çekiyor. Miops için tasarladığı, Kickstarter’da 600 bin dolar ile fonlanan Capsule360 kamera hareket kutusu. “Türk düğümü” tasarımı ile fark yaratan ve Almanya Ambiente Fuarı’nda Plast’art markasının 5 milyon sipariş topladığı Gördes çamaşır sepeti. Palmiye’nin motorlu pergola sistemleri için tasarladığı özel aydınlatma sistemi 3. AXIS. Yine Palmiye için tasarladığı biyoklimatik pergola sistemleri Skyroof ve Skyroof Prestige. Kayalar Mutfak için tasarladığı 750’lik ve 900’lük serileri ile endüstriyel mutfaklar için geliştirilmiş patentli modüler pişirme grubu Pole. Redon Teknoloji için tasarladığı dişçi klinik ve laboratuvarları için geliştirilmiş, segmentinin en hızlı Hybrid CNC Ünitesi.

Tüm bu ürünlerin yayıldıkları geniş sektör yelpazesi dikkat çekiyor. Mordağ’ın yalın tasarım dili, dokulu sepetler, endüstriyel mutfak ekipmanları, gölgelendirme birimleri, aydınlatma ürünleri, kamera ekipmanları ve medikal ürün varyasyonları ile Design Week Turkey 2019’a imza atacak.Yorum Yazın