Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...



Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • desiBel Ajans'a yeni müşteri

desiBel Ajans'a yeni müşteri

11 Ocak 2024 , Perşembe 20:58
desiBel Ajans'a yeni müşteri

TCL’in yeni iletişim ajansı

desiBel Ajans oldu

TCL, yeni dönem iletişim çalışmaları için desiBel Ajans ile anlaştı. Lider iletişimi, stratejik iletişim, medya ilişkileri, gündem yönetimi, ürün iletişimi ve kriz iletişimi çeşitli alanlarda hizmet sunan desiBel Ajans, 1 Ocak Pazartesi itibarıyla TCL’in TV, klima ve IoT ürün grubu kurumsal ve marka iletişim çalışmalarını üstlendi.

Dünyanın önde gelen elektronik şirketlerinden TCL’in, TV, klima ve IoT ürün grubunun kurumsal ve marka iletişim çalışmalarını 1 Ocak itibarıyla desiBel Ajans üstlendi. Markanın yeni dönemdeki iletişim stratejilerini yürütecek desiBel Ajans, lider iletişimi, medya ilişkileri, gündem yönetimi, ürün iletişimi ve kriz iletişimi gibi alanlarda kapsamlı hizmet sunacak.

2013 yılından beri deneyimli kadrosuyla faaliyet gösteren desiBel Ajans’ın hizmet verdiği markaların arasında Togg, Huawei, SOCAR Türkiye, Mondelez International, LC Waikiki, Teknosa, Atasay, B/S/H, Vakıf Katılım, T.C. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi, Ak Yatırım, Sigortam.net, Sanofi, Riot Games, BinBin, Bilkom, Intercity, Orvital, Kredi Garanti Fonu, İhracatı Geliştirme A.Ş.(İGE) ve Sodexo bulunuyor.



Yorum Yazın