Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • DESA, Aslı Sümen ile dijitalde

DESA, Aslı Sümen ile dijitalde

24 Mayıs 2024 , Cuma 14:13
DESA, Aslı Sümen ile dijitalde

Aslı Sümen, DESA’nın dijital reklam yüzü oldu

 

DESA’nın yeni koleksiyonu Aslı Sümen’in enerjisiyle buluştu!

Deride modaya yön veren çizgisiyle DESA, İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyon tanıtımı için model ve oyuncu Aslı Sümen ile iş birliği gerçekleştirdi. Her bir parçasıyla dikkat çeken bu özel koleksiyon için objektiflerin karşısına geçen Aslı Sümen, mevsimin enerjisini tüm dinamikliğiyle üzerinde taşıdı.

Türkiye'nin önde gelen deri ürünleri üreticilerinden DESA, moda severlerin her anına eşlik edecek genç, yenilikçi ve zamansız parçalar sunmaya devam ediyor. Yeni sezon koleksiyonuyla ilkbahar ve yaz dönemine iddialı bir şekilde “Merhaba” diyen DESA, deri tasarımlar ve sezona yakışan seçkin koleksiyonunu model ve oyuncu Aslı Sümen ile tanıttı.

Stili ile ilgili sosyal medyada ipuçları veren, ayakkabıda rahatlığa, çantada ise sade ve zamansız parçaları seçtiğini söyleyen Aslı Sümen, DESA ile bir araya gelerek markanın dijital reklam yüzü oldu. İlkbahar/Yaz 2024 sezonu koleksiyonu için objektiflerin karşısına geçen Aslı Sümen, fotoğraf çekiminde kendini yansıtan, günün her anında ona eşlik edecek ve tarzıyla örtüşecek hareketli kombinler seçti.

Derinin gücünü renklerin enerjisiyle birleştiren DESA, Aslı Sümen gibi herkesi dilediği gibi rahat, özgür veya ışıltılı olmaya; kısacası kendini anlatan parçaları bulmaya çağırıyor.Yorum Yazın