Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Contactplus’ta üst düzey atama

Contactplus’ta üst düzey atama

29 Aralık 2020 , Salı 14:03
Contactplus’ta üst düzey atama


Medya iletişimi, marka itibar yönetimi ve dijital strateji danışmanlığı gibi yeni nesil iletişim çözümleri sunan Contactplus’ta genel müdürlük görevine Mahinur Okutan atandı.
 
Kariyerine, 1995 yılında Kanal E’de ekonomi muhabiri olarak başlayan Okutan, 1998’de Kanal 9’da ekonomi haberlerini sunmaya başladı. 2000’de TV8’e transfer olan Mahinur Okutan, kurumda çalıştığı 4 yıllık sürede ekonomi editörlüğü ve sunuculuk görevlerini üstlendi. 2012’de kariyerine Contactplus İletişim Hizmetleri’nde devam etme kararı alan Okutan, 6 yıl boyunca medya ilişkileri direktörlüğü pozisyonunda görev aldı. 2018’de Turkuaz Medya Grubu bünyesinde program koordinatörü olarak kariyerini sürdüren Okutan, 2019’da Contactplus İletişim Hizmetleri’ne genel müdür yardımcısı olarak geri dönmüştü.
 
Mahinur Okutan, Contactplus’ın öncü vizyonu doğrultusunda müşterilerine sunduğu 360 derece iletişim çözümleriyle; çizgi altı reklam tasarımları ile online ve offline medyaya yönelik stratejiler üretilmesi misyonu ile çalışmalarına edecek.
 
Marmara Üniversitesi, Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Mahinur Okutan, 1 çocuk annesidir.
 Yorum Yazın