Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Coca Cola Türkiye yeni ajansını seçti

Coca Cola Türkiye yeni ajansını seçti

17 Ağustos 2012 , Cuma 13:58
Coca Cola Türkiye yeni ajansını seçti

Coca-Cola’nın Entegre İletişim Planlaması, Medya Planlaması & Satın Alma ajans konkuru sonuçlandı. Buna göre Coca-Cola’nın tüm Entegre İletişim Planlaması, Medya Planlaması & Satın Alma işlerini Eylül 2012 itibariyle Carat Medya ve İletişim Hizmetleri yürütecek.

Universal McCann, Mediacom, Carat ve Starcom’un katıldığı konkurda, tüm ajansların strateji, uygulama ve yenilik konularında güçlü olduklarını belirten Coca-Cola, bu değerlendirme sürecinde Türk medya pazarının gelişimini birebir gözlemleme fırsatını bulduğunu açıkladı.

Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölümü Pazarlama Direktörü Beyza Ergen, “Carat Medya ve Iletişim Hizmetleri ekibini beklentilerimize en uygun yaklaşımıyla Coca-Cola Türkiye Entegre İletişim Planlaması, Medya Planlaması & Satın Alma alanında iş ortağımız olarak belirledik. Bu ortaklık konusunda büyük heyecan duyuyor, Carat  ile işbirliğimizin işimize değer katacağına inanıyoruz” açıklamasında bulundu.

Coca-Cola, 2012 yılı sonuna kadar tüm satın alma ve planlama hizmetlerini, 22 yıl boyunca beraber çalıştıkları iş ortağı Universal McCann ile birlikte yürütmeye devam edecek. Bu süreçte Carat ise 2013 yılı planlama ve satın alma çalışmalarına Eylül 2012 itibarı ile başlayacak olup 2013 ile ilgili tüm konularda sorumlu olacak.

 Yorum Yazın