Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Çırağan'a Forbes'den 5 yıldız

Çırağan'a Forbes'den 5 yıldız

7 Şubat 2024 , Çarşamba 20:56
Çırağan'a Forbes'den 5 yıldız

Çırağan Palace Kempinski İstanbul’a

Forbes Travel Guide Tarafından Bir Kez Daha

5 Yıldız Verildi

 

Forbes Travel Guide’ın her yıl düzenlediği “Star Awards”ta 2024 yılı kazananları açıklandı. Otel bölümünde yaptığı oda, restoran ve lobi yenilemesiyle büyük beğeni kazanarak yeni yıla görkemli bir giriş yapan Çırağan Palace Kempinski İstanbul, küresel çapta saygın ve prestijli derecelendirme sistemi tarafından bu yıl bir kez daha en yüksek değerlendirme olan 5 yıldızlı derece ile ödüllendirildi. Forbes Travel Guide; lüks oteller, restoranlar, spa merkezleri ve cruise gemilerini derecelendirmek için eğitimli ve deneyimli denetmenleri kullanan tek global derecelendirme sistemi olarak dikkati çekiyor.

Benzersiz konukseverliği ile otelcilik sektöründe eşsiz bir konuma sahip olan Çırağan Palace Kempinski İstanbul, Forbes Travel Guide’ın her yıl düzenlediği “Star Awards” kapsamında 2024 yılında da “5 Yıldız” ile ödüllendirilerek, bir kez daha mükemmeliyete olan bağlılığını gösterdi.

Çırağan Palace Kempinski İstanbul Genel Müdürü ve Kempinski Residences Türkiye Bölge Müdürü Ralph Radtke, kazandıkları ödülle ilgili olarak “Seyahat eğilimlerini belirleyen ve turizm sektöründeki en seçkin değerlendirme sistemlerinden biri olan Forbes Travel Guide tarafından, hem hizmet standartlarımızın hem de otelimizin bağımsız ve kapsamlı bir şekilde değerlendirilmesi sonucunda verilen bu prestijli ödülle gurur duyuyoruz. Bu yıl bir kez daha aldığımız bu özel ödülle, misafirlerimizin memnuniyetini sağlamak için attığımız adımların takdir edildiğini görmekten dolayı büyük bir mutluluk yaşıyoruz. Özellikle yenilenen otelimizle birlikte bu ödülü almak, tüm ekip için çok önemli bir motivasyon kaynağı olacak. Sadece otelimizin tanıtımına değil, aynı zamanda destinasyon tanıtımına da büyük bir katkı sağlayacak bu başarının sorumluluğunu taşıyoruz.” dedi.

 

Forbes Travel Guide Derecelendirme Başkanı Amanda Frasier, “Bu yılın ödülleri, daha heyecan verici seyahat deneyimlerine yönelik talepte öngörülen artışı yansıtıyor. Kazanan işletmeler, yaptıkları işin en iyisini ortaya koyuyor ve tasarım, yemek ve sağlık alanlarında lüksün geleceğini yeniden hayal ediyorlar. Gezginlere yepyeni konuk deneyimi sunmaya devam eden tüm 2024 kazananlarını kutluyoruz.” dedi.Yorum Yazın