Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Çalışan Gönüllülere‘Gönülden Ödüller’

Çalışan Gönüllülere‘Gönülden Ödüller’

19 Şubat 2024 , Pazartesi 19:58
Çalışan Gönüllülere‘Gönülden Ödüller’
 

Özel Sektör Gönüllüleri Derneği'nin (ÖSGD)  çalışan gönüllülüğü alanının tek ve en prestijli ödülleri, ‘Gönülden Ödüller’

16. kez sahiplerini buldu

FİBA HOLDİNG, COCA-COLA İÇECEK, AKBANK ve BORUSAN HOLDİNG 16.GÖNÜLDEN ÖDÜLLER’İN ‘BAŞARILI GÖNÜLLÜLERİ’ SEÇİLDİ.

Özel Sektör Gönüllüleri Derneği (ÖSGD) olarak, özel sektördeki gönüllülük çalışmalarını destekleyerek yaygınlaşmasını sağlamak ve toplumda fark yaratan iyi örnekleri ödüllendirmek amacıyla 2007 yılından bu yana verdiğimiz alanının tek ve en prestijli ödülleri, ‘Gönülden Ödüller’ sahiplerini buldu.

16. Gönülden Ödüller töreninde “En Başarılı Gönüllülük Programı” kategorisinde büyük ödül Fiba Holding Çalışan Gönüllülüğü Programı’na verildi.


Coca-Cola İçecek En Başarılı Gönüllülük Programı Jüri Özel Ödülü’nün sahibi olurken, Akbank ve Fiba Holding “En Başarılı Gönüllülük Projesi: Özen Gösterdiklerimiz” kategorisinde ödülle buluştu. “Katma Değeri En İyi Anlatan Video” ve “En Etkili STK & Özel Sektör İş Birliği” kategorilerinin kazananı ise Borusan Holding oldu.


Ödül töreninin açılış konuşmasını yapan ÖSGD Yönetim Kurulu Başkanımız Pınar Ilgaz, şunları söyledi:
“İnanıyoruz ki 2024’te rekabetin tanımı baştan yazılacak. Saygın kurumlar bir araya gelecek, güçlerini iş birlikleri ile çoğaltacak ve ihtiyaç sahibi kitlelere ulaşabilmek için daha büyük ve kolektif adımlar atacak. Duyarlı çalışanlarını ortak hedefte buluşturan “iyi şirketler” fark yaratabilmek için “gönüllülüğün” motivasyonuyla tazelenecek. Çalışanlarına gönüllülük ortamı sunarak toplumda iyileşmenin parçası olmayı seçen şirketlerimize, tüm gönüllülerini aktif vatandaş olma yönünde cesaretlendirdikleri için teşekkür eder, bu yolda başarılı uygulamaları ile hepimize örnek olanları tebrik ederim.”

Özel Sektör Gönüllüleri Derneği olarak bu sene 16.sını gerçekleştirdiğimiz Gönülden Ödüller törenin sunuculuğunu Özlem Gürses üstlenirken, Peryön Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ebru Taşcı Firuzbay insan kaynakları gözünden gönüllülüğün kurumlara, bireye ve topluma katkılarını değerlendirdi.Yorum Yazın