Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Çalık Denim’in Platin Ödül gururu

Çalık Denim’in Platin Ödül gururu

14 Mayıs 2019 , Salı 12:07
Çalık Denim’in Platin Ödül gururu

Dünyanın önde gelen Premium denim üreticileri arasında yer alan ve 40’tan fazla ülkeye ihracat yapan Çalık Denim, ülke ekonomisine sağladığı katkılardan dolayı İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) tarafından bir kez daha ödüllendirildi. Şirket, ‘İhracatın Liderleri Ödülleri’nde bu yıl dördüncü kez Platin Ödülü almanın gururunu yaşadı. Raffles Otel’de gerçekleştirilen törende ödül, Çalık Denim Genel Müdürü Fatih Doğan’a takdim edildi.

Hem sektöründe trendsetter olarak önemini koruyan hem de denim pazarı için büyük önem taşıyan ülkelerin tamamında güçlü bir konuma sahip olan Çalık Denim’in aynı zamanda yurt dışında ofis ve showroom yapılanmaları da bulunuyor.

Denim sektöründe 30 yılını geride bırakan Çalık Denim’in daima inovasyona, yenilikçi fikirlere yatırım yapan, genç ve dinamik bir şirket olduğunu vurgulayan Genel Müdür Fatih Doğan, “Türkiye'nin en fazla ihracat yapan 200 şirketi arasında yer alan Çalık Denim, önümüzdeki dönemde yapacağı çalışmalarla global alandaki konumunu güçlendirmeye devam edecek” dedi.

 Yorum Yazın