Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Burak Kılavuz, Pazarlama İletişimcilerinin yeni Başkanı

Burak Kılavuz, Pazarlama İletişimcilerinin yeni Başkanı

25 Mayıs 2023 , Perşembe 09:55
Burak Kılavuz, Pazarlama İletişimcilerinin yeni Başkanı

Pazarlama İletişimcileri Derneği, 10. Olağan Genel Kurul Toplantısıyla Yeni Yönetim Kurulunu Belirledi!

 

Pazarlama İletişimcileri Derneği; önümüzdeki iki yıl boyunca faaliyet gösterecek Yeni Yönetim Kurulunu belirledi. 2023-2025 Dönemi Dernek Başkanlığını Burak Kılavuz yürütecek.

 

Pazarlama İletişimcileri Derneği (PİD) 10. Olağan Genel Kurul Toplantısı, 24 Mayıs 2023 Çarşamba günü, dernek üyelerinin katılımıyla bluechip creative event ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıda, derneğin önceki dönem faaliyetlerinin değerlendirilmesinin ardından yeni dönem yönetim kurulu seçimi yapıldı.

Gerçekleştirilen Genel Kurul Toplantısı’nda yapılan oylama ile Yeni Dönem Yönetim Kurulu belirlendi. Önümüzdeki iki yıl boyunca dernek başkanlığını Burak Kılavuz üstlenecek. Başkan yardımcılığı görevlerini ise Elmas Özler, Yaşar Şeki ve Yaprak Yapsan yürütecek.

 

PİD 10. Dönem Yönetim Kurulu Asil Üyeleri

Burak Kılavuz- Standby / Başkan

Elmas Özler- bluechip creative event / Başkan Yardımcısı

Yaşar Şeki- Ceo Event / Başkan Yardımcısı

Yaprak Yapsan- Idecon Idea&Congress / Başkan Yardımcısı

Bülent Garip- Kırmızı Fikirler / Sayman

 

PİD 10. Dönem Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri

Zuhal Gezer Demirci- Kayra Grup

Serhat Yazgan- Firmamentum

Tolga Artan- LuckyEye

Nilüfer Gürtekin Yalçınkaya- Lobby Marketing Group

Yeşim Ertürk- Hedef Direct

 

PİD 10. Dönem Denetleme Kurulu Asil Üyeleri

Fatih Türe- elli5 event

Mesut Özalp- Ekom Group

Coşkun Yeşilbaş- Diverseffect

 

PİD 10. Dönem Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri

Emre Çoroğlu- Taktx

Ali Serhat Demirel- DS Entegre

Murat Cem Alpay- Chippin

 

Pazarlama İletişimcileri Derneği Geçmiş Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Elmas Özler; Derneğin kuruluşundan geçirdiği dönüşüme kadar emeği geçen tüm dernek üyelerine, paydaşlarına ve Yeni Yönetim Kurulu’na teşekkürlerini sunarken yaptığı konuşmayla; “Dünden bugüne 18 yıldır faaliyet gösteren Pazarlama İletişimcileri Derneği; dijital çağın gereklilikleri ışığında dönüşen pazarlama dünyasına öncü olmak için çalışmalarını sürdürüyor. PİD’in varoluş ve dönüşüm hikayesinin bir parçası olmak benim için her zaman gurur ve mutluluk verici. Dernek Başkanlığını üstlendiğim süre boyunca dernek üyelerimizle beraber 18 yıllık bir yapının; yeni dönüşümüne eşlik etmek beni çok mutlu etti. Pazarlama dünyasının merkezindeki iletişim yetkinliğimiz ile yıllardır sektörün güven veren bir sivil toplum kuruluşu olarak; Yeni Yönetim Kurulu’nun bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm üyelerimizi ve paydaşlarımızı en iyi şekilde destekleyeceğine ve yaratıcı ekosistemin gelişmesine katkıda bulunacağına eminim. Gerçekleştirilen 10. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda belirlenen Yeni Yönetim Kurulu’na ve Yeni Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Sevgili Burak Kılavuz’a başarılar dilerim.” diyerek sözlerini sonlandırdı.Yorum Yazın