Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Brisa, Avrupa İş Ödülleri’nde ‘Ulusal Şampiyon’ ilan edildi

Brisa, Avrupa İş Ödülleri’nde ‘Ulusal Şampiyon’ ilan edildi

2 Ekim 2014 , Perşembe 09:22
Brisa, Avrupa İş Ödülleri’nde  ‘Ulusal Şampiyon’ ilan edildi

Brisa, RSM International’in sponsorluğunda gerçekleştirilen ve Avrupa iş dünyasından liderler, akademisyenler ile medya ve siyaset temsilcileri tarafından desteklenen, prestijli Avrupa İş Dünyası Ödülleri yarışmasında Ulusal Şampiyon ilan edildi.  

Bu yıl 8.’si düzenlenen, 33 Avrupa ülkesinden 24.000’den fazla şirketin katıldığı Avrupa İş Dünyası Ödülleri yarışması kapsamında Ulusal Şampiyon ilan edilen Avrupa çapında 709 şirket,  yarışmanın ikinci aşamasına katılacak.

Brisa Genel Müdürü Hakan Bayman, “Brisa olarak gelecek için en iyi yolculuğu tasarlama vizyonumuz doğrultusunda, bir sanayi şirketinden inovasyon şirketine dönüştüğümüz bir süreç yaşıyoruz. Müşteri odaklı inovasyon anlayışımızla, gerek bireysel gerekse kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel inovatif çözümler sunarak hayatlarını kolaylaştırmak ve katma değer yaratmak en büyük hedefimiz.  Inovasyonu sürdürülebilir kılmak üzere geliştirdiğimiz stratejilerin ve kurumsal girişimcilik süreçlerimizin bir sonucu olarak, Türkiye’yi temsil etmek üzere “ulusal şampiyon” seçilmenin gururunu yaşıyoruz” dedi.

Avrupa İş Dünyası Ödülleri yarışmasının CEO’su Adrian Tripp “ Brisa’yı tebrik ederim;  Ulusal Şampiyon ilan edilmek büyük bir başarı, biz de kendilerine bir sonraki aşama için şans dileriz. Avrupa İş Dünyası Ödülleri yarışması başarıdan başarıya koşarak şirketlere daha büyük başarıya ulaşmaları için ilham vermekte ve Avrupa çapındaki şirketlerin rekabet üstünlüğünü geliştirmeye yardımcı olmakta” dedi.

RSM International’ın CEO’su Jean Stephens ise, “Bütün sektörlerden çeşitli büyüklükte şirketler bu prestijli yarışmada rekabet etmeyi tercih ettiğinden bu müsabaka her yıl daha da çetin ve daha da rekabetçi hale gelmekte.  Artan kayıtlar ve ülkeler sayesinde bu yılki yarışma şimdiye kadar görülen en çetin Ödül müsabakası olacakmış gibi görünüyor.  Bir sonraki tura geçerken yarışmayı izlemek çok heyecan verici olacak” dedi.

Tüm Avrupa’dan gelen Şirket yöneticilerinden, akademisyenlerden ve girişimcilerden oluşan bir jüri heyeti Ulusal Şampiyonların videolarını izleyecek ve bu grubun en iyilerine gıpta ile bakılan ‘Ruban d’Honneur’ (Onur Kurdelesi) statüsünü verecek. Ruban d’Honneur’ü kazananlar ise 2015 yılında geçekleşecek olan büyük finale katılacaklar. Ulusal Şampiyonların tamamı ayrıca her ülkenin ‘Halk Şampiyonunu’ belirlemek için bir halk oylamasına da katılacak. Geçen yıl yarışma süresince 93.000 oy kullanılmış ve EBA web sitesi 400.000’den fazla ziyaret almıştır.

 Yorum Yazın