Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Bridgestone’un yeni Babası Barış Falay

Bridgestone’un yeni Babası Barış Falay

1 Aralık 2015 , Salı 15:25
Bridgestone’un yeni Babası Barış Falay
Türkiye’de Brisa tarafından üretilen ve pazara sunulan Bridgestone, “Emniyet Lastiği” kampanyasıyla ailesinin emniyeti için her şeyi göze alan babaları konu almaya devam ediyor. Bridgestone reklamlarının yeni babası Barış Falay, televizyon için hazırlanan reklam filmi çekimlerinde, 7 yaşındaki oğlu Mavi Rüzgar Falay ile birlikte kamera karşısına geçti. Neşeli anlara sahne olan reklam filminde, emniyetli sürüş için doğru lastik kullanımının önemine dikkat çekiliyor.
 
Tiyatroyla başlayan kariyerinde Ezel, Medcezir ve hala oynamakta olduğu Paramparça dizilerinden tanıdığımız Falay, yeni reklam filmlerinde oğlunun ve ailesinin emniyetini düşünerek yağmur, kar ve keskin virajlar gibi olumsuz yol koşullarında Bridgestone lastiklerini tercih eden bir baba olarak yer alıyor. Sürüş emniyetine önem veren herkese yönelik hazırlanan kampanyada Bridgestone, ürün geliştirme sürecini şekillendiren en önemli kriterlerden biri olan “emniyet” söylemine sahip çıkıyor.
Kampanya kapsamında, Bridgestone lastiklerinin kar, yağmur ve viraj performanslarını anlatan hikayelerle üç farklı reklam filmi çekildi.
 
Reklam filmini izlemek için lütfen tıklayın
 
Kampanya Künyesi
Reklam veren: Brisa
Reklam veren Yetkilisi: Egemen Atış, Murat Bozfakıoğlu, Ceren Kalkan
Reklam Ajansı: Alametifarika
Yaratıcı Ekip: Ozan Özüm Özbey, Handan Tepe, Alican Savaş, Tuğçe Tekin
Prodüksiyon: Sertuğ Alptekin, Berkay Tahmaz, Övgü Akgürgen
Müşteri İlişkileri: Dilek Sezen
Prodüksiyon Şirketi: Anima
Yönetmen: Bertan Başaran
Kullanılan Mecra: TV, Açıkhava, Dijital, Sosyal Medya
Müzik Yapım: Jinglehouse
Beste: Nil Karaibrahimgil
 

Medya
VİDEO İZLE

Yorum Yazın