Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Braun'un güzellik elçisi hangi ünlü oldu?

Braun'un güzellik elçisi hangi ünlü oldu?

5 Mart 2014 , Çarşamba 12:56
Braun'un güzellik elçisi hangi ünlü oldu?
P&G’nin markası Braun, yeni küresel kampanyasının Güzellik Marka Elçisi’nin dünyaca ünlü oyuncu ve güzellik ikonu Jessica Alba olduğunu duyurdu.
 
Altın Küre adayı ünlü oyuncu, Braun’un 2014 Mart ayından itibaren televizyon, yazılı ve online mecralarla beraber mağazaları da kapsayacak geniş çaplı yeni küresel kampanyasının yüzü olacak. Braun Global Pazarlama Direktörü Alessandra Dolfini: “Jessica Alba güçlü, azimli ve başkalarının haklarını savunmaktan çekinmeyen bir oyuncu; bu özellikleriyle güzelliğin ve Braun ürünlerinin kadınların iyi hissetmelerindeki rolü hakkında konuşabilecek mükemmel bir elçi. Braun olarak Jessica Alba’ya yalnızca ilkeleri ve yetenekleri için değil, fedakarlık gerektiren bir oyunculuk kariyeri ile anneliği mükemmel bir şekilde bir arada yürütülebildiği için de hayranlık duyuyoruz.”
 
Braun’un kadınlara özel güzellik ürünleri, tek bir dokunuşla güzel saçlar ve cilde sahip olmanın önündeki engelleri kaldıran ürünler geliştirmeyi amaçlıyor. Her kadının kendini güzel hissetmesi ve bu özgüvenle ışıldamasını sağlayan Braun, Mart ayında başlayacak kampanyasıyla Jessica Alba’nın bu ışıltıyı yaymak için en uygun elçi olduğuna inanıyor.
 
Jessica Alba oyuncu, kadın haklarının bilinen bir destekçisi ve iki kız çocuk annesi. Jessica'nın oyunculuk kariyeri henüz 12 yaşındayken başladı. Atlantic Theatre Company'nin kurucuları William H. Macy ve David Mamet'den oyunculuk dersleri aldıktan sonra, James Cameron’ın yönettiği Dark Angel dizisinde rol aldı ve dünyaca tanındı. O zamandan bu yana, Fantastik Dörtlü ve Sin City gibi filmler başta olmak üzere, komediden dramaya, bağımsız filmlerden büyük stüdyo yapımlarına kadar, toplam gelirleri 800 milyon Doları aşan 25'den fazla filmde rol aldı. Jessica'nın yakında vizyona girecek filmleri arasında Dear Eleanor, Barely Lethal, Sin City: A Dame To Kill For ve How To Make Love Like An Englishman yer alıyor; bu çalışmalarda kendisine Pierce Brosnan, Salma Hayek ve Malcolm McDowell eşlik ediyor.


Yorum Yazın