Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • BP'den reklam; Burda gol yemezsin

BP'den reklam; Burda gol yemezsin

1 Haziran 2016 , Çarşamba 09:23
BP'den reklam; Burda gol yemezsin
BP’nin marka yüzü Mustafa Sandal’ın yanı sıra eski mili kaleci Rüştü Reçber ve oğlu Burak’ın birlikte rol aldıkları “Burda Gol Yemezsin” reklam filmi 27 Mayıs’ta yayına girdi. “Burda Gol Yemezsin” adı verilen reklam filmi BP-Mustafa Sandal birlikteliğinin 8. filmi ve bu anlamda sektör içinde eşine sık ratlanmayan uzunlukta bir işbirliği niteliğinde. Reklam filminde ayrıca, Sandal’ın bu kampanya için özel olarak bestelediği “Burda Gol Yemezsin” melodisi de kullanıldı. Bir kez daha BP reklam filminde rol alan Mustafa Sandal, “BP ile artık aile gibi olduk, bu uzun soluklu çalışmada bir kez daha birlikte olmaktan büyük keyif aldım. Rüştü ve Burak ile de iyi bir takım olduk” dedi.
 
Dünya spor gündeminin futbola odaklanacağı Euro 2016 öncesinde yayına giren reklam filminde rol alan efsanevi milli kaleci Rüştü Reçber ise ilk kez oğlu ile birlikte kamera karşısına geçti. Futbol eğitimi alan 9 yaşındaki Burak, reklamda BP pompacısına şut çekerek izleyicinin karşısına çıkıyor. 
 
BP istasyonlarında sunulan hizmetin sıcaklığına ve güven duygusuna aile kavramını öne çıkararak vurgu yapan yeni kampanya filmi, BP’nin istasyonlarındaki hız ve servis kalitesini de “Hizmet Işık Hızında, BP’de herşey yolunda” sloganıyla ön plana çıkarıyor. Kampanya hakkında konuşan BP Türkiye Akaryakıt Ülke Müdürü Martin Thomsen “BP olarak önceliğimiz sürücülere en iyi standartlarda hizmet vermek. Onların ve ailelerinin mutluluğunu işimizin merkezine koymaya devam edeceğiz” dedi. “Burda Gol Yemezsin” reklam filmi, BP’nin bayileriyle birlikte ortak hedef olarak belirlediği “müşteri odaklılık” stratejisi çerçevesindeki iletişiminin de devamı niteliğinde. 
 
Reklam Künyesi:
Kampanya Adı: Burda Gol Yemezsin
Reklam Ajansı: Ogilvy & Mather Istanbul
Reklam Veren: BP Petrolleri A.Ş
Reklamveren Temsilcisi: Dilek Ergenekon, Simge Ergun Camgözoğlu, Ceren Sorguç
Yapım Şirketi: Kala Film
Yönetmen: Hakan Yonat
PR Ajansı: Ogilvy Public Relations Istanbul
 


Yorum Yazın