Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Boyner bir fotoğraf nasıl binlerce like alır?

Boyner bir fotoğraf nasıl binlerce like alır?

18 Mayıs 2016 , Çarşamba 10:22
Boyner bir fotoğraf nasıl binlerce like alır?
Yeniliklerin öncüsü Boyner, çok farklı bir iletişim çalışmasına imza atıyor. Stil ve moda konusunda yakından tanıdığımız dijital dünyanın fenomenlerini televizyona taşıyor.
 
Türkiye’de Instagram ünlüleriyle gerçekleştirilmiş ilk reklam projesi olma özelliği taşıyan kampanya kapsamında, rahat ve samimi tarzıyla tanınan Billur Saatçi (@billursaatci), cool ve iddialı tarzıyla Meriç Küçük (@maritsanbul), zamansız ve çarpıcı stil postları ile Ayşegül Afacan Köksal & Yasemin Öğün (@modatutkusu) ile 3 farklı reklam filmi çekildi. Türkiye’de çekilen ilk kare formatlı reklam filmi olma özelliğini de taşıyan reklam filmleriyle beraber, Türkiye’de ilk defa sosyal mecralarda takip edilen blogger ve fenomen isimler, takipçileri ile televizyonda buluştu.
 
Filmlerde fenomenlerin kendi tarzlarıyla ve çektikleri fotoğraflar ile beğeni alma sırları paylaşılıyor. Fenomenlerin İnstagram’da yayınladığı ilham verici fotoğraflar film olarak canlanıyor. Üstelik izleyiciler, binlerce like almanın sırrını da öğreniyor.
Filmlerde Billur Saatçi, BoynerFresh kombini ile like’ları toplarken Maritsa, House of Camilla tulumuna eşlik eden Dune London ayakkabı ve çantasını fotoğrafta başrole oturtuyor. Moda Tutkusu hesabının sahipleri Ayşegül Afacan Köksal ve Yasemin Öğün ise Black Pepper kombinleri ile kamera karşısına geçiyor. 
 
Çekimleri Arnavutköy, Karaköy ve Ataköy’de 3 gün süren reklam filmleri, Instagram ekranı hissini TV filminde en iyi şekilde yansıtabilmek için Türkiye’de çekilen ilk kare format film olma özelliği de taşıyor. 
 
KÜNYE
Reklamveren: BOYNER
Reklamveren Yetkilisi: Burcu Körpeağaç, Özlem Dağ 
Reklam Ajansı: TBWAISTANBUL
CCO: İlkay Gürpınar
Kreatif Direktör: Zeynep Karakaşoğlu
Yaratıcı Ekip: Levent Yalgın, Esma Erdoğan, Ece Aktürk, Tolga Şahin 
Marka Ekibi: Sinan Bilsel
CSO: Toygun Yılmazer
Genel Müdür Yardımcısı, Stratejik Planlama: Tuğyan Çelik
Stratejik Planlama Ekibi: Ceren Şehitoğlu, Can Değerli
Prodüksiyon Ekibi: Ceyda Kayaçetin, Pelin Güneş, Melis İnceoğlu
Prodüksiyon Şirketi: Autonomy
Yönetmen: Ferit Katipoğlu
Müzik: Jingle Jackson 
Kullanılan Mecralar: TV, outdoor, basın, dijital, radyo
Medya şirketi: Zoom İletişim
 


Yorum Yazın