Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • BNP Paribas Cardif, D’oret İletişim ile anlaştı

BNP Paribas Cardif, D’oret İletişim ile anlaştı

30 Ocak 2023 , Pazartesi 15:51
BNP Paribas Cardif, D’oret İletişim ile anlaştı

BNP Paribas Cardif'in İletişim Ajansı, D’oret İletişim Danışmanlığı Oldu

D’oret İletişim Danışmanlığı, sigorta sektörünün ödüllü ve vizyoner kuruluşu BNP Paribas Cardif Türkiye'yi müşterileri arasına kattı.

 

Bu yıl itibariyle 20'inci yaşını kutlayan iletişim sektörünün köklü kuruluşu D’oret İletişim Danışmanlığı, "Değişen Dünyanın Sigortacısı" BNP Paribas Cardif Türkiye'yi müşterileri arasına kattı. BNP Paribas Cardif Türkiye’nin bütünleşik ve stratejik kurumsal iletişim danışmanlığı ve medya ilişkileri faaliyetleri bundan böyle D’oret İletişim Danışmanlığı imzası taşıyacak. D’oret İletişim Danışmanlığı, BNP Paribas Cardif Türkiye'ye marka yönetimi danışmanlığı, stratejik medya ilişkileri, lider iletişimi, ürün ve hizmet iletişimi ile kurumsal iç iletişim konularında hizmet verecek.

BNP Paribas Grubu altında faaliyet gösteren BNP Paribas Cardif, 2008 yılından bu yana Türk sigortacılık sektörünün önemli markaları arasında yerini almaktadır. Sunduğu Hayat, İşsizlik, Kritik Hastalıklar, Ferdi Kaza, Cihaz Koruma ve Uzatılmış Garanti gibi koruma sigortaları ve Bireysel Emeklilik Planları ile faaliyet gösterdiği sektörler baz alındığında, sektörün en geniş kapsamlı sigorta platformudur. BNP Paribas Cardif Türkiye, kendi sektöründe lider konumdaki iş ortakları ile gerçekleştirdiği iş birlikleri ile otomotiv, perakende, bankacılık, tüketici finansman şirketleri, dayanıklı tüketim ve telekomünikasyon sektörlerine yönelik yenilikçi sigorta ürünleri sunmaktadır.

Sektöre yön veren öncü faaliyetleri ve toplumsal sosyal sorumluluğa katkılarıyla "Değişen Dünyanın Sigortacısı" olan BNP Paribas Cardif Türkiye, sürekli genişleyen ürün portföyü ve uluslararası vizyonu ile adından söz ettiriyor.Yorum Yazın