Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • BiTaksi ve Yandex'ten işbirliği

BiTaksi ve Yandex'ten işbirliği

12 Mayıs 2014 , Pazartesi 12:47
BiTaksi ve Yandex'ten işbirliği
Türkiye'nin lider taksi uygulaması BiTaksi, yenilikçi ve başarılı servisleriyle beğeni toplayan İnternet şirketi Yandex ile önemli bir iş birliğine imza attı. BiTaksi, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için artık Yandex teknolojilerini kullanacak.
 
BiTaksi bu doğrultuda Yandex.Haritalar, Yandex.Navigasyon teknolojileri ile Yandex.Trafik bilgilerinin kullanıldığı yeni harita servisiyle kullanıcılarına daha iyi bir taksi hizmeti sunmayı hedefliyor. Ülkemizdeki trafik sorunu odağında kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Yandex servislerinin sahip olduğu bu üstün teknoloji, artık BiTaksi’yi tercih edenlerin de hizmetinde olacak.
 
BiTaksi ile Yandex “Taksi Beklemek” Kavramını Yeniden Tanımlıyor!
BiTaksi güçlenen altyapısı ile artık kullanıcılarına en yakın mesafedeki taksiyi bulmak için daha da doğru bir hesaplama yapacak. BiTaksi ayrıca size en yakındaki taksinin mesafesini hesaplamakla kalmayıp, çağırdığınız taksinin trafik yoğunluğuna göre bulunduğunuz noktaya tahmini varış süresini de söyleyecek. Böylece trafik şartları sebebiyle beklediğiniz taksinin gecikmesi durumunda yaşayabileceğiniz sürpriz zaman kayıplarının da önüne geçebileceksiniz.
 
Ayrıca, BiTaksi platformunda yer alan taksi şoförleri de iletecekleri trafik bilgileri ile Yandex’in mevcut Yandex.Haritalar ve Yandex.Navigasyon servislerine anbean katkıda bulunacaklar.
 


Yorum Yazın