Facebook
Twitter
Başa Dön

Bingo'dan yeni reklam

1 Temmuz 2013 , Pazartesi 10:22
Bingo'dan yeni reklam
Bingo’nun “Şimdi yenilik zamanı, şimdi Bingo zamanı” sloganıyla kurgulanan yeni reklam filmi, yepyeni yüzler ve yeni bir stratejiyle oluşturuldu. Yeni reklam stratejisiyle oldukça iddialı olan Bingo’nun, farklı reklam filmlerinden oluşacak kampanyasının ilkinde, ünlü şef Batuhan Piatti rol aldı.
 
Sempatikliği ve titizliği ile reklam filmine heyecan katan Batuhan Piatti’nin yanı sıra, bir televizyon programının neşeli kadın sunucuları Binnur ve Gonca’nın, renkli kişilikleriyle gerçekleştirdikleri keyifli diyaloglar da dikkat çekiyor.
 
Terfilm tarafından çekilen reklam filminde, Bingo’nun tüketicilerinin ihtiyaçları ve değişen talepleri doğrultusunda ürettiği yeni Sıvı Deterjan Serisi ve para iade garantisiyle kendine güvenen imajı ön plana çıkarıldı.
 
Hazırlıkları 7 gün süren reklam filminin yönetmenliğini Kağan Erturan yaptı. Vietnam Kreatif Ajans tarafından planlanan, görüntü yönetmenliğini Veli Kuzu’nun yaptığı reklam filminin yaratıcı yönetmenliğini Serkan Balak üstlendi.
 
Zeynep Güneş’in senaryosunu yazdığı, sanat yönetmenliğini Rıza Çetinkaya’nın gerçekleştirdiği reklam filminde Binnur rolünü Bengi Öztürk, Gonca rolünü ise Demet Şaşmaz canlandırdı.
 
Bingo’nun “Şimdi yenilik zamanı, şimdi Bingo zamanı” konulu reklam filmi Haziran 2013 tarihinden itibaren yayınlanmaya başladı.
 
Bingo, bu kez kadınlara bir televizyon programıyla sesleniyor
“Şimdi Yenilik Zamanı, Şimdi Bingo Zamanı” sloganıyla kurgulanan reklam filmi serisinin ilk reklamında, Bingo’nun yeni reklam yüzleri Binnur ve Gonca’nın sunduğu “Binnur’la Gonca, Bir De Bingo Olunca” isimli televizyon programına ünlü şef Batuhan Piatti konuk oldu.
 
Piatti’nin mutfakta çok titiz olduğundan bahsetmesiyle Gonca, Piatti’ye gömleğindeki lekeyle titiz olamayacağını söylüyor ve lekeyi Bingo Sıvı Deterjan ile çıkarıyorlar. Batuhan Piatti’nin “Siz de temizliğin şefi olmuşsunuz” övgüsüyle renklenen reklam filmi, Bingo Sıvı Deterjan Serisi ile kadınların çamaşırlarında derinlemesine temizlik sağlayacağı mesajını veriyor.
 
Reklam filmini izlemek için lütfen tıklayın
 
Reklam Filmi Künyesi:
Reklamveren :  Hayat Kimya
Reklamveren Temsilcisi : Gülhan Eğilmez, Esra Gerek, Sevde Gök, Pelin Yüksel
Reklam Ajansı : Vietnam
Yaratıcı Yönetmen : Serkan Balak
Sanat Yönetmeni : Rıza Çetinkaya
Metin Yazarı : Zeynep Güneş
Müşteri İlişkileri : Damla Acun
Ajans Prodüktörü : Begüm Baran
Yapımcı :  Erhan Orhanoğlu 
Yapım Şirketi : Terfilm
Yönetmen : Kağan Erturan
Görüntü Yönetmeni : Veli Kuzu
Sanat Yönetmeni : Zafer Kanyılmaz 
Yapım Koordinatörü: Gökhan Orhanoğlu

Medya
VİDEO İZLE

Yorum Yazın