Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Bilyoner ve Sporx'den yeni bir işbirliği

Bilyoner ve Sporx'den yeni bir işbirliği

12 Şubat 2024 , Pazartesi 20:07
Bilyoner ve Sporx'den yeni bir işbirliği

Bilyoner, Sporx ile yeni bir iş birliğine imza attı


Sporda eğlencenin ilk adresi Bilyoner ile Türkiye internet spor haberciliğinin köklü mecralarından Sporx yeni bir iş birliğine imza attı. Kendi alanlarında öncü olan iki kurum, sporseverlerin daha keyifli bir deneyim yaşaması amacıyla birlikte hareket edecek.

Sektördeki 20. yılını geride bırakan Türkiye'nin ilk online spor ve şans oyunları platformu Bilyoner, iş birliklerini büyüme stratejisinin önemli bir parçası olarak görüyor. Sporda eğlencenin ilk adresi konumuna geldiği 20 yıl boyunca paydaşlarının da katkısıyla çok sayıda yeniliği hayata geçiren Bilyoner, güçlü ortaklıklar kurmayı sürdürüyor. Bilyoner, spor haberciliği denince akla gelen ilk platformlardan Sporx ile iş birliğine imza attı.

2005 yılında yayın hayatına başlayan Sporx, hızla büyüyerek Türkiye'nin en çok ziyaret edilen spor haber sitelerinden biri haline geldi. Türkiye'den ve dünyadan güncel haberlere yer veren Sporx, sporseverlere zengin bir içerik sunuyor.

Sporx ile değerli bir anlaşma yapan Bilyoner; spor, teknoloji ve eğlenceyi buluşturan iş birliklerine devam edecek.Yorum Yazın