Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Beşiktaş taraftar ruhu sonsuza kadar Vodafone Arena'da yaşayacak

Beşiktaş taraftar ruhu sonsuza kadar Vodafone Arena'da yaşayacak

26 Mart 2014 , Çarşamba 15:45
Beşiktaş taraftar ruhu sonsuza kadar Vodafone Arena'da yaşayacak
Vodafone Türkiye ile Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün Türk spor tarihinin en büyük ve kapsamlı iş ortaklığıyla inşa edilen futbol stadyumu Vodafone Arena’nın temeline gömülen binlerce ziyaretçi mesajı, Beşiktaş ruhunu sonsuza kadar yaşatacak.
 
Vodafone Arena’nın web sitesi “vodafonearena.com.tr”ye iki ay gibi bir süre içinde gelen 21 bini aşkın mesaj, birer birer kâğıtlara basılarak Vodafone Arena’nın temeline gömüldü. Kara Kartal’ın yeni yuvasının ruhu olarak Vodafone Arena’nın temeline gömülen mesajlar arasında, “Beşiktaş kalbimin en orta yerinde, Beşiktaş Vodafone Arena dünyanın merkezinde”, “Gelecek zaferler, seninle gelecek Vodafone Arena!”, “En büyük başarılar hep bizim olsun, Vodafone Arena tek şahidimiz olsun” gibi taraftarların mutluluk ve iyi dileklerini belirten cümleler yer aldı. Mesajların gömülme töreni, film tadında bir kısa filmle ölümsüzleştirildi.
 
Web sitesine gelen mesajların yanı sıra, taraftarların Facebook’ta yaratılan bir uygulama üzerinden ilettikleri fotoğraflar da Vodafone Arena inşaatının dışındaki reklam alanında yer aldı. Taraftarlar 1 ayda 2 bin 500’ü aşkın fotoğraf gönderdi.
 
“Beşiktaş - Vodafone gönül ortaklığı”
Vodafone Türkiye Marka ve Pazarlama Stratejisi Direktörü Bilge Çiftçi, Beşiktaş ile yapılan anlaşmanın iş ortaklığının çok ötesinde bir gönül ortaklığı olduğunu belirterek şunları söyledi:
“Vodafone teknolojisi ile Beşiktaş ruhunu bir araya getiren, sadece Vodafone ve Beşiktaş için değil, İstanbul ve tüm Türkiye için çok önemli ve anlamlı olan bu proje, bir iş ortaklığının ötesinde bir gönül ortaklığıdır. Bu inşaatı gerçek bir stat yapacak olan taraftarları ve onun efsanevi Beşiktaş ruhudur. Daha şimdiden bu proje sadece biz ve Beşiktaş Kulübü tarafından değil, tüm Beşiktaş camiası tarafından sahiplenilmiş durumda. Yalnızca Vodafone Arena’nın logosunu seçmek için 125 binden fazla Beşiktaş taraftarı 3 hafta gibi kısa bir sürede oy kullandı. 21 bin Beşiktaş taraftarı stadyumun toprağına gömülmek üzere inanılmaz mesajlar iletti. Bu mesajları Kartal’ın yeni yuvasının ruhu olarak, Vodafone Arena’nın temeline gömdük.”
 
Videoyu izlemek için lütfen tıklayın

Medya
VİDEO İZLE

Yorum Yazın