Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Başarılı videoları Profilo’yu sosyal medyanın yıldızı yaptı

Başarılı videoları Profilo’yu sosyal medyanın yıldızı yaptı

28 Haziran 2012 , Perşembe 12:21
Başarılı videoları Profilo’yu sosyal medyanın yıldızı yaptı

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin Anneler Günü için hazırladığı “Yavrum seni like ettim” adlı viral video sosyal medyada büyük ilgi görmeye devam ediyor. Yayımlandığı ilk günden itibaren izlenme rekorları kıran eğlenceli videonun tıklanma sayısı, Mayıs ayı başından bu yana 1 miyon 600 bini aştı.

Bundan önceki Profilo viral videoları gibi başrolü annelere bırakan eğlenceli video aynı zamanda, beyaz eşya sektöründe IPAD versiyonu kullanılan ilk viral video uygulaması olma özelliğini taşıyor.

Profilo’nun bugüne kadar hazırladığı, “Anneliğin zor şartları varsa, annelerin Profilo’su var” yaklaşımından ilham alan viral videolar sosyal medyada büyük ilgi görüyor. “Yavrum seni like ettim” daha önce “O tabak bitecek” ve “Niçin baktın bana öyle” videolarını yayımlayan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin üçüncü viral videosu.

Daha önce, Kurban Bayramı nedeniyle hazırlanan “Anne, niçin baktın bana öyle?” viral kampanyası, Bilkent Üniversitesi Pazarlama ve Reklamcılık Kulübü tarafından düzenlenen “En İyi Reklam Ödülleri 2011” organizasyonunda ödüle layık görülmüştü.

Ev ziyaretlerinde annelerin kaş göz ile çocuklarını nasıl ve hangi konularda yönlendirdiklerine ilişkin örneklerin sıralandığı video, beğenilerek Facebook ve Twitter gibi sosyal medya sitelerinde de izleyiciler tarafından yoğun bir şekilde paylaşıldı. Profilo’nun hazırladığı video şimdiye kadar Dailymotion, Youtube ve Mynet de dahil olmak üzere toplam 25 video sitesine yüklendi ve 350,000 izlenme rakamına ulaştı.

 

Profilo reklam filmini izlemek için; http://www.halklailiskiler.com/profilodan-yeni-reklam-yavrum-seni-like-ettim.html

 

 Yorum Yazın