Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • "AVM’lerde En Beğenilen Markalar" araştırması ‘BAREM’de

"AVM’lerde En Beğenilen Markalar" araştırması ‘BAREM’de

31 Ağustos 2015 , Pazartesi 12:57
"AVM’lerde En Beğenilen Markalar" araştırması ‘BAREM’de
Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD), yedi yıldır “AVM’lerde En Çok Tercih Edilen ve En Beğenilen Markalar” araştırmasıyla belirlenen “1 Numaralı Markalar” ödüllerini sahipleriyle buluşturuyor. Ödül alacak markalar ise öncesinde kapsamlı bir tüketici araştırmasıyla belirleniyor.  Tüketici Araştırması bu yıl Türkiye’nin öncü araştırma şirketlerinden BAREM tarafından gerçekleştirilecek.
 
İlk kez CAPI (Bilgisayar Destekli Yüzyüze Görüşme) yöntemi kullanılacak olan araştırma, bu yıl Türkiye temsili  NUTS1 bölgelerinden 12 ilden 1.300 kişinin katılımı ile yapılacak.
 
En Beğenilen Marka Yüzü de Seçilecek
Ödüllere bu yıl “AVM’ye gitme sebebi olan ana marka”, “kurumsal sosyal sorumlulukla ilgili 5 değere göre en beğenilen markalar” kategorileri de eklendi. Ödül verilecek toplam 21 kategorinin diğerleri ise şu şekilde; “En Beğenilen Marka Yüzü, Hazır Giyim Kadın&Erkek, Genç Günlük Giyim, Çocuk Giyim, Bebek-Oyuncak, Spor Malzemeleri, Ayakkabı/Çanta, Kişisel Bakım-Kozmetik, Ev Geliştirme, Teknoloji, Aksesuar, Restoran, Hızlı Servis Restoran ve Cafe”. 
 
Bu yıl 7’nci kez gerçekleştirilecek olan ödül töreni 3 Aralık 2015 Perşembe günü Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenecek.  
 
 


Yorum Yazın