Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Atlasjet artık AtlasGlobal markası ile yola devam ediyor

Atlasjet artık AtlasGlobal markası ile yola devam ediyor

2 Şubat 2015 , Pazartesi 09:02
Atlasjet artık AtlasGlobal markası ile yola devam ediyor
Atlasjet, “değişim”in sinyallerini bir süre önce vermişti. Kurumsal kimliğini değiştiren marka artık yola AtlasGlobal olarak devam edeceğini açıkladı. 2001 yılından bu yana Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren ve 2004’ten beri yurt içi ve yurt dışı tarifeli uçuşlarda kalite, güvenlik ve konforu bir arada sağlayan marka, bu değişimle artık sadece Türkiye’nin değil dünyanın da sayılı havayolu şirketi arasına girme hedefini bir kez daha gözler önüne seriyor. 
 
Logosundan uçakların görünümüne, kurumsal kimliğinden vizyon ve hedeflere büyük bir değişim içine giren AtlasGlobal, bundan böyle yeni yüzü ve sürpriz gelişmeleriyle yolcularının karşısına çıkacak. 
 
“BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN”
Projenin ilk adımlarının attıklarını ifade eden AtlasGlobal Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ersoy, “2 uçak ile başladığımız bu serüvene bugün 22 uçaktan oluşan global bir filoyla devam ediyoruz. Filomuzu yakın zamanda genişletmek ve destinasyonlarımızı yurtiçi ve dışında çeşitlendirmek için hazırlıklarımızı tamamladık. Çok kısa zamanda bu gelişmeleri de paylaşıyor olacağız. Büyüme stratejimize paralel olarak artık sadece Türkiye değil, dünyanın farklı bölgeleri de radarımızda. Bu nedenle yola AtlasGlobal markasıyla devam etme kararı aldık” dedi. 
 
Büyüme hedefleri doğrultusunda değişime kurumsal kimlikten başladıklarının altını çizen Ersoy, “Bu değişime paralel olarak yeni reklam filmimiz de bugünden itibaren kanallarda yayınlanmaya başlayacak. Pazarlama stratejimizden uçaklarımızda sunduğumuz hizmet ve konfora kadar tüm süreçlerde müşterilerimiz bu değişimi deneyimleyecekler” diye ekledi. 
 
Yeni kurumsal kimliği kapsamında AtlasGlobal’in web sitesi adresi de www.atlasglb.com olarak yolculara hizmet vermeye devam edecek.
 
WBRİSTANBUL TÜRKİYE’NİN EN İYİLERİ İLE ÇALIŞTI
AtlasGlobal’in WBRİstanbul imzası taşıyan yeni reklam filmi, Atatürk Havalimanı’nda büyük bir ekip tarafından çekildi. Ajans Başkanı Ertan Özyiğit, “Son 6 aydır bu değişime markayla birlikte hazırlanıyoruz. Şirketin dünyadaki büyüme stratejilerine ve yeniden konumlandırılmasına uygun olarak, markanın globalleşme serüvenini en iyi anlatan filmi çekmek istedik. 4 gün süren bu büyük prodüksüyonda, fotoğrafçısından stilistine, ışıkçısından yönetmenine kadar, konusunda Türkiye’nin en iyisi olan isimlerle çalıştık. Bu reklam filmini seyreden herkes, AtlasGlobal’in dünya çapındaki iddiasına da tanık olacak” dedi.
 
 
 


Yorumlar
tülay artun / 18 Mart 2018 , Pazar 23:00
adnan menderes hava lımanı atlasjet personelı başta tanışma şerefıne naıl olduğum gökhan beye tüm personele hızmet kalıtelerınden dolayı teşekkür ederım asla vazgeçılmezım oldu atlasjet
AYŞE YARDIM / 29 Temmuz 2016 , Cuma 00:52
Atlas global yetkilileri 28/6 arlanda izmir 28/7Izmir arlanda uçuşlarımizda gördüğümüz üstün hizmet güler yüzlü servis anlayışınızla sizlere teşekür ederim iyiki varsınız
Yorum Yazın