Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Ata Yatırım, iletişim danışmanı olarak Manifesto'yu seçti

Ata Yatırım, iletişim danışmanı olarak Manifesto'yu seçti

11 Ekim 2019 , Cuma 11:17
Ata Yatırım, iletişim danışmanı olarak Manifesto'yu seçti

Manifesto, “Yatırım Mühendisliği”yaklaşımıyla dünya standartlarındaki araştırma ekibi, hisse önerileri ile varlık yönetimi ile Türkiye’nin öncü portföy şirketlerinden Ata Yatırım’a hizmet verecek.

25 yıllık Ata Yatırım tecrübesi ve sermaye piyasası uzmanlığı ile yatırım fonlarından opsiyon işlemlerine kadar geniş bir çerçevede tüm sermaye piyasası ürünlerinden faydalanıyor. Ata Yatırım, risk profili ve getiri beklentilerine uygun stratejik yatırımları ile kalıcı varlık yaratılması için Yatırım Mühendisliği yaklaşımını kullanıyor.
Yurt dışında şirket kurarak markasını sınırların ötesine taşıyan ilk Türk iletişim grubu olan Manifesto Grup, PR, etkinlik, reklam ve sosyal medya disiplinlerinde, perakende, finans, enerji, otomotiv, inşaat, sanat ve turizm sektörlerinde yerli ve yabancı müşterilerine başarılı danışmanlık hizmeti veriyor.  
   
Son dönemde Türkiye’de giderek büyüyen ve gelişen moda ve sanat ortamını dikkate alarak bu konuyu da iletişim hizmetleri arasına alan Manifesto, bugüne dek sayısız markanın sanat etkinliklerine, çeşitli sanatçılara ve sanat kurumuna verdiği hizmetleri başka bir boyuta taşıyarak, kültür-sanat dünyasına, iletişimde ihtiyaç duyduğu uzmanlığı sunuyor.

 Yorum Yazın