Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Anadolu Efes’in EuroLeague maçında alkış topladı!

Anadolu Efes’in EuroLeague maçında alkış topladı!

16 Ocak 2020 , Perşembe 14:23
Anadolu Efes’in EuroLeague maçında alkış topladı!

Anadolu Efes’in Khimki Moskova ile oynadığı EuroLeague maçının devre arasında kök hücre bağışlarında farkındalık yaratmak amacıyla kan kanseriyle mücadele dansı gerçekleştirildi. Lösemi Lenfoma Miyelom Derneği’nin (LLMBİR) 2019 yılında başlattığı “Lösemi ise Bir Çaresi Var” farkındalık projesi kapsamında gerçekleştirilen dans, binlerce basketbolseverden büyük alkış topladı.

Yurtdışı ve yurtiçinde birçok basın yansıması gerçekleşen “Lösemi ise Bir Çaresi Var” farkındalık projesi, 2019 yılından beri lösemi hastalarını ve bağışçı olan donörlerin korkmaması gerektiğini birçok alanda anlatan bir proje.

Ünlü oyunculardan “Lösemi ise bir çaresi var” mesajı!

Proje destekçisi ve sanatçı Hasan Yalnızoğlu önderliğinde, Def Dance Academy Salim Sınar koreograflığında hazırlanan, dans gösterisi öncesinde maçın devre arasında yayınlanan farkındalık filminde; Buğra Gülsoy, Kaan Urgancıoğlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Cansu Tosun ve Pınar Deniz, ‘Lösemi ise Bir Çaresi Var’ dedi.

Yıl içinde Altın Örümcek Web Ödülleri’nden en iyi sağlık, sosyal sorumluluk ve en erişilebilir websitesi kategorilerinden 4 ödül toplayan “Lösemi ise Bir Çaresi Var” farkındalık projesinin dijital tarafını Agresif Arılar Reklam Ajansı üstlenirken, iletişim çalışmalarını ise Dilan Baransel İletişim Danışmanlığı üstlendi.
 

KÜNYE

Reklamveren: LLMBİR Lösemi Miyelom Derneği
PR Ajansı:Dilan Baransel İletişim Danışmanlığı
Reklam Ajansı: Agresif Arılar Reklam Ajansı
Prodüksiyon Şirketi: Mavi Kutu Prodüksiyon
Müzik: Sanat Sepeti
Dans Ekibi: Def Dance Academy

 Yorum Yazın