Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Ali Saydam'ın kitabı İngilizce baskısıyla raflarda...

Ali Saydam'ın kitabı İngilizce baskısıyla raflarda...

21 Mayıs 2012 , Pazartesi 09:52
Ali Saydam'ın kitabı İngilizce baskısıyla raflarda...

Remzi Kitabevi’nden yayınlanan ve gelirinin tamamı Bersay İletişim Enstitüsü Yüksek Lisans ve Doktora Burs Fonu’na aktarılan Ali Saydam’ın “Eş ve Müşteri Nasıl Kaybedilir?”  isimli kitabı “How to Lose Wives and Clients” ismiyle raflardaki yerini aldı.

“Naz olmaksızın aşk hatta herhangi bir ilişki mümkün müdür? Tabii ki mümkün değildir. En garantili özel müşteri, en yakın eş bile her an çekip gidebilecekmiş gibi ‘ihtimam’ ister…” diyen  Ali Saydam bu kitabında, ‘eş’ (wife) ve ‘özel müşteri’ (client) ile ilişki arasındaki benzerliklerden yola çıkarak ilişkilerin nasıl yönetilebileceğini anlatıyor.

Hem eş hem de özel müşteriyi kaybetmeyi engelleyecek ‘beş önemli sırrın’ okuyucularla buluştuğu kitapta “Kimin kimi yöneteceği; ilişkilerdeki 7 ölümcül günah; aşk ve nefret arasındaki ince çizgi; kâğıt üzerinde kalmayan tavsiyeler; ilişkinin bir numaralı düşmanı; şikâyetler ve krizler; dinlememek; ısrarın dozu” gibi birçok soruna ipuçlarıyla yanıt aranıyor. Kitap böylece okura, eş ve müşteriyi kaybetmeme refleksi kazandırmayı hedefliyor.

Gelirler Bursa Dönüşüyor

Ali Saydam, Türkçe olarak yayınladığı Eş ve Müşteri Nasıl Kaybedilir? kitabından elde ettiği tüm geliri Bersay İletişim Enstitüsü yüksek lisans ve doktora burs fonuna bağışladı.  Saydam, İngilizce olarak yayınlanan “How to Lose Wives and Clients” kitabının gelirini de BİE’in burs fonuna bağışlayacak. 

Kitap, Remzi Kitabevi’nin İstanbul, Ankara ve Antalya’daki şubelerinin yanı sıra Kabalcı, Beyaz Adam, Mephisto, İstiklal, Robinson Crusoe, Penguen, Nezih, İnkılap Kitabevi  gibi büyük kitapçılardan ve idefix, ilknokta.com, dunyakitap, kitapdenizi, bidolukitap.com, kitapadresi.com e-ticaret sitelerinden de satın alınabiliyor.

Kitapla ilgili detaylı bilgiye http://howtolosewivesandclients.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 Yorum Yazın