Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Ajans Press, sosyal medyanın peşinde

Ajans Press, sosyal medyanın peşinde

19 Ekim 2011 , Çarşamba 10:49
Ajans Press, sosyal medyanın peşinde

Medya takip ajansı Ajans Press, sektörünün uluslararası üst örgütü olan FIBEP'in (Uluslararası Kupür Birliği Federasyonu) konuğu olarak Brüksel'e gitti. Federasyonda Türkiye'yi temsil eden Ajans Press, Pazarlama İletişimi Komisyonu'na oy çokluğu ile seçildi.

Seminerde, her ülkeden medya takip şirketi temsilcileri bir araya gelirken, seminerin konusu sosyal medya takibi oldu. Seminere katılan Ajans Press Dış İlişkiler Yönetivcisi Gökçin Merter, konu hakkında şunları söyledi; "Global olarak sosyal medyanın; markalar, PR ajansları ve medya takibi şirketleri için artan önemi artık aşikar. Ajans Press olarak uluslararası gelişmeleri yerinde izliyor, yüz binlerce haber, yorum içerisinden ilgili ve kaliteli bilgileri filtreleyerek müşterilermize en hızlı şekilde sunmak için sistemlerimizi ve ekibimizi sürekli geliştiriyoruz."

Seminerde, eskiden pasif olan tüketicinin sosyal medya ile birlikte proaktif duruma gelmesi, marka yönetiminin dijital medyaya kayması konu alınırken, global medya takibi şirketlerinin en mükemmel ve güncel metotlarla sosyal medya takibini müşterilerine sunma çözümleri paylaşıldı.

 

 Yorum Yazın