Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • 4.Uluslararası İtibar Yönetimi Konferansı 26-27 Kasım'da

4.Uluslararası İtibar Yönetimi Konferansı 26-27 Kasım'da

2 Ekim 2015 , Cuma 14:31
4.Uluslararası İtibar Yönetimi Konferansı  26-27 Kasım'da
İtibar Yönetimi Enstitüsü ve Kadir Has Üniversitesi işbirliğiyle 4.Uluslararası İtibar Yönetimi Konferansı 26-27 Kasım 2015 tarihlerinde İstanbul'da düzenlenecektir. Her yıl ilgiyle takip edilen konferansın ana teması "Marka ve İtibar" olarak belirlendi.
 
İtibar Yönetimi, dünyada süregelen kriz ve risk ikliminde kurumlar açısından her geçen gün daha kritik bir konum almaya başlıyor. Risk toplumu ve farklı coğrafyalarda farklı zaman dilimlerinde meydana gelen krizler marka açısından itibar yönetimini daha da kritik başlık hale getirirken, siyasal, ekolojik, ekonomik gelişmeler ışığında marka ve itibar kavramları yeni katmanlarıyla karşımıza çıkıyor.
 
Marka değerinden bahsetmek için kurumsal itibardan bahsetmek bir zorunluluk. Zira markaya dair algı kurumsal itibar yönetimindeki doğru ve yanlışlardan bire bir etkilenmekte. Doğru bir itibar yönetimi, marka değeri başta olmak üzere ürün ve hizmetlerin değişim değerlerini gösteren birçok bileşenin esas belirleyicisi konumunda.
 
Uluslararası İtibar Yönetimi Konferansı, siyaset, kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler, işletme yönetimi, insan kaynakları, iletişim, yeni medya, halkla ilişkiler, pazarlama, kurumsal sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik gibi çok sayıda araştırma alanını kapsayan disiplinler arası bir çerçevede, itibar kavramı ve ilişkili alanları tartışmak amacıyla, akademik çevre ile iş dünyasını bir araya getiriyor.
 
Konferansta ele alanıcak bazı konu başlıkları:
Bireysel ve Kurumsal İtibar
İtibar Yönetimi ve Marka İletişimi
İtibar Yönetimi ve İnsan Kaynakları
İtibar Yönetimi, Marka ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk
İtibar Yönetimi, Marka ve İş Etiği
Markalar ve Online İtibar Yönetimi
Marka Yönetimi ve İtibar Yönetimi Stratejileri
İtibar Yönetimi ve Kriz İletişimi
İtibar ve Marka Araştırmaları
Markaların Riskleri ve İtibar Riski Yönetimi
Markaların Sivil Toplum İlişkisi
Yeni Medyanın Marka ve İtibar Üzerindeki Rolü
 


Yorum Yazın