Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • “100 yıllık Cumhuriyetimiz:Paha Biçilemez”

“100 yıllık Cumhuriyetimiz:Paha Biçilemez”

23 Ekim 2023 , Pazartesi 14:28
“100 yıllık Cumhuriyetimiz:Paha Biçilemez”

Mastercard’tan Türkiye’nin 100. yılına özel kampanya filmi

Mastercard: “100 yıllık Cumhuriyetimiz:Paha Biçilemez”

Mastercard, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılına özel hazırladığı ‘Cumhuriyetin Yeni Yüzleri’ kampanya filmini yayınladı. Filmde, yapay zeka ile tasarlanan, gelecekte ülkemizde yaşayacak olası yüzlere ve “Yüz Yıllık Cumhuriyetimiz: Paha Biçilemez” mesajına yer veriliyor.

Ödeme sistemleri alanında faaliyet gösteren öncü global teknoloji şirketi Mastercard, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını ‘Cumhuriyetin Yeni Yüzleri’ adlı kampanya filmiyle kutluyor.

Mastercard’ın inovasyon vizyonuna paralel bir şekilde hazırlanan filmde, ülkemizin temel değerlerini ve mirasını yarınlara taşıyacak ‘Cumhuriyetin Yeni Yüzleri’ne yer veriliyor. Yapay zeka teknolojisiyle üretilen bu yüzler kampanya filminde, “gerçek adları, meslekleri henüz bilinmese de bildiğimiz tek şey onların da gelecekte Cumhuriyet’e sahip çıkacağı” vurgusuyla ekrandan akıyor. Üretilen bu yüzlerin geliştirilebilmesi için yapay zeka yazılımı Kompüter tarafından üç ayda geliştirildi ve bu yazılım kullanılarak yüz adet portre üretildi.

Filmde, “Yüzler değişse de Cumhuriyet sevgimiz hiç değişmeyecek. Yüz yıllık Cumhuriyetimiz: Paha Biçilemez” mesajına yer veriliyor.

Kampanya filmine linkten erişebilirsiniz:
https://www.youtube.com/watch?v=kk7XKGXj2FQYorum Yazın