Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • ​MenaPay, Tether (USDT) işlemleri yapmaya başladı

​MenaPay, Tether (USDT) işlemleri yapmaya başladı

6 Nisan 2020 , Pazartesi 13:47
 ​MenaPay, Tether (USDT) işlemleri yapmaya başladı

Sadece bir mobil ödeme uygulaması olarak kalmayıp uygulamada verdikleri hizmetleri artıran ve artık SuperApp özelliklerini taşıyan MenaPay, yatırımlarına ve MenaPay uygulamasına yeni özellikler eklemeye devam ediyor.

USDT nedir?

Tether (USDT), ERC-20 protokolüne bağlı blockchain üzerinden işlem yapan ve merkezi ABD’de bulunan Tether Limited şirketi tarafından 2015 yılında piyasaya sürülmüş bir kripto para birimidir. Tether (USDT), ABD dolarının sanal versiyonu olan bir stabil coindir. Değeri her zaman 1 USDT = 1 USD olarak sabit işlem görmektedir. Kullanıcılar Tether (USDT) bakiyelerini blockchain sistemi ile transfer edebilir ve ERC-20 blockchain sistemine uygun sanal cüzdanlarda muhafaza edebilirler.

MenaPay’de USDT ile hızlı nakde dönme imkanı

MenaPay uygulamasında ödeme ve para transferi işlemlerinde kullanılan MenaCash’leri kullanıcılar USDT sayesinde kolay bir şekilde gerçek para birimine dönüştürebiliyor. Kullanıcılar uygulama içerisinde MenaCash’leri ile Tether (USDT) alıp daha sonra onu USDT cüzdanından kripto para borsasına göndererek istedikleri para birimine dönüştürmüş oluyorlar.Yorum Yazın