Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • #KANSERDENHIZLIDAVRAN ÇAĞRISINA GÖNÜLLÜ DESTEK

#KANSERDENHIZLIDAVRAN ÇAĞRISINA GÖNÜLLÜ DESTEK

31 Mart 2017 , Cuma 12:51
#KANSERDENHIZLIDAVRAN ÇAĞRISINA GÖNÜLLÜ DESTEK

Türk Kanser Derneği, 1-7 Nisan Kanser Haftası kapsamında, reklam ve iletişim profesyonellerinin gönüllü desteğiyle, kanseri yenmede erken tanı ve bunun için ücretsiz tarama hizmetlerini vurgulayan bir bilinçlendirme amaçlı reklam filmi hazırladı.

Reklam filmi, iletişim çalışmalarında derneğe gönüllü hizmet platformu çerçevesinde destek veren Linker Creative ve PRactice Communication Management’in yanı sıra, Animasyon Cumhuriyeti ve Jingle Jungle’ın gönüllü katkılarıyla hazırlandı. Tiyatro, Sinema, TV ve Seslendirme Sanatçısı Toprak Sergen, yine gönüllülük kapsamında filmin seslendirmesini yaptı.

Kamu, akademik ve özel kurumların yayın desteği kapsamında film, üniversiteler, alışveriş merkezkeri, metro istasyonları, tren garları, havaalanları, feribotlar ve haber portallarında ücretsiz olarak yayınlanacak.

Özgür Atamer’in sanat yönetmenliğinde hazırlanan filmde, kanserle savaşta yavaş kalmamak için, Türk Kanser Derneği ücretsiz tarama hizmetinden faydalanma çağırısı yapılıyor ve tarama randevusu için 0 850 611 08 53 ücretsiz çağrı hattı numarası veriliyor. Ayrıca SMS mesaj yoluyla derneğe destekçi olmak isteyenler için 3853 numarası da hatırlatılıyor. Reklam filmi, Türk Kanser Derneği’nin iletişim çalışmalarında benimsemiş olduğu #kanserdenhızlıdavran ‘hashtag’ini de içeriyor. Çağrı vurgusunu güçlendirmek amacıyla hashtag, farklı isimlerle birlikte ekrana geliyor. Reklam filmi içeriğinde derneğin kanser konusundaki diğer hizmetlerine de yer veriliyor.

Türk Kanser Derneği, 1964 yılında kuruluşundan bu yana, milyonlarca imkanları kısıtlı kanser hastasına, erken teşhis, tarama, tedavi, takip, palyatif bakım, ikinci görüş, hasta hakları bilgilendirmeleri ve kanser tedavisinde çok önemli bir yeri olan psikolojik destek konusunda yardımcı oluyor.

Türk Kanser Derneği
Reklam Filmi Künyesi:

Reklamveren:    Türk Kanser Derneği
Reklamveren Yetkilileri:  Ufuk Özkurt, Ece Türkan Aydoğdu
İletişim Danışmanı:   PRactice Communication Management
Reklam Ajansı:   Linker Creative Agency
Ajans Yetkilisi:   Kerem Yeğin
Yaratıcı Ekip:    Furkan Yücel, Bülent Kan, Elif Cansu Kalabalık
Animasyon Yapım:   Animasyon Cumhuriyeti

Sanat Yönetmeni:   Özgür Atamer
Seslendirme Sanatçısı:  Toprak Sergen
Müzik Yapım Şirketi:   Jingle Jungle

 


Medya
VİDEO İZLE

Yorum Yazın