Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • İyi İşler programı başvuruları başladı

İyi İşler programı başvuruları başladı

20 Şubat 2019 , Çarşamba 16:21
 İyi İşler programı başvuruları başladı

Türkiye Kadın Girişimciler Derneği, Boyner Grup ve Bank of America Merrill Lynch Yatirim Bankası finansal desteği ile “İYİ İŞLER: Tedarik Zincirlerinde Yer Alan Kadın Girşimcileri Güçlendirme” programına, 2019 yılında da gıda ve elektronik dışı perakendeye tekstil (ev tekstili dahil), hazır giyim, ayakkabı& çanta, aksesuar iş kollarında üretim yapan, bu iş kollarında üretim organizasyonunu yöneten, kendi markası ile bu iş kollarında faaliyettte bulunan kadın girşimciler yönelik düzenleyeceğimiz faaliyetlerle başlıyoruz.

Amacımız yukarıda tanımlı sektörlerde faaliyet gösteren kadın girişimcilerin& tedarikçilerin sürdürülebilir iş modelleri ile işletme kapasitelerini arttırmalarını desteklemek. Kadın girşimcilerin, uzun vadede çevresel, sosyal ve ekonomik değer yaratmaya devam etmeleri, işin sürekliliğini sağlamayı, etkin kaynak-işletme maliyetlerinin yönetimi ile rekabet edebilirliklerinin arttırılması hedeflenmiştir.


Kimler Başvurabilir:
Yukarıda tanımlı iş kollarında faaliyet gösteren, en az 3 yıllık firma geçmişi olan, firmasında hissadar ve yönetimde yer alan kadın girşimciler programa başvurabilir.


Programda Yer Alan Eğitim Konuları
o İletişim
o Dönüştürücü Liderlik
o İnsan Kaynakları Yönetimi
o Stratejik Planlama
o B2B pazarlama ve Fiyatlama
o Rakip Analizi ve Pazarda Konumlanma
o Büyüme ve Yeni Yatırmlar İçin Finans Kaynakları
o Yeni Pazarlar için Ağlar
o Kalite, Sosyal Uygunluk ve Kimyasal Uygunluk Yönetimi
o Sözleşme ve iş hukuku, borçlar ve vergi hukuku,
o Dış ticaret teşvikleri, kamu teşvik programları,
o Elektronik ticaret

Etiketler: İyi İşler


Yorum Yazın