Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • İbrahim Etem - Menarini'nin iyi yaşam programı "Bize İyi Gelecek" başlıyor

İbrahim Etem - Menarini'nin iyi yaşam programı "Bize İyi Gelecek" başlıyor

22 Mayıs 2020 , Cuma 14:17
 İbrahim Etem - Menarini'nin iyi yaşam programı "Bize İyi Gelecek" başlıyor

Türkiye’nin ilk ve en köklü ilaç firmalarından İbrahim Etem – Menarini, insana, yaşama ve geleceğe değer katma vizyonuyla çalışmalarını sürdürüyor.

Geçmişten bugüne çalışanları için hayata geçirdiği iç iletişim etkinlikleri ve motivasyon eğitimleriyle dikkat çeken İbrahim Etem – Menarini, iyi yaşam ihtiyacını tümüyle karşılayacak olan son projesi Bize İyi Gelecek programını Actifit iş ortaklığıyla hayata geçiriyor. Bize İyi Gelecek Programı ile çalışanlar; sosyal, entelektüel, finans, duygusal, ruhsal, fiziksel, mesleki ve çevresel konularda destek bulabiliyor. Çalışanlar, hem telefon hem de bilgisayar üzerinden Wellbess uygulaması ile çeşitli içerikler, yarışmalar ve indirimlere kolayca erişebilirken hem ailesi hem de kendisi için de telefon destek hattıyla uzman isimlerden psikolog ve diyetisyen desteğine kolayca ulaşabiliyor.

Logosunda yer alan lotus çiçeğinin saflık ve yenilenme vurgusunu programın geneline yayan Bize İyi Gelecek Programı, iyi yaşam içeriklerinin yanı sıra kurum içi etkileşimi artıracak kulüp ve etkinlikleri de içerisinde barındırıyor. Program, heyecan dolu yarışmalar ve sağlık değerlendirmeleri ile çalışanlara daha iyi hissettirirken detaylı ve hedef odaklı kişisel programlarıyla da çalışanlara yeni alışkanlıklar kazandırıyor.

Etiketler: halklailiskiercom


Yorum Yazın