Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • "Dünyayı Yürüyoruz" Reklam Filmine Kristal Elma

"Dünyayı Yürüyoruz" Reklam Filmine Kristal Elma

3 Aralık 2023 , Pazar 22:42
 "Dünyayı Yürüyoruz" Reklam Filmine Kristal Elma

Gürok Grup’un "Dünyayı Yürüyoruz" Reklam Filmine Kristal Elma Ödülü!

Türkiye’de sanayi, turizm ve yapı sektörlerinde faaliyet gösteren Gürok Grup’un 75. yılına özel olarak hazırlanan "Dünyayı Yürüyoruz" reklam filmi, Türkiye'nin en prestijli yarışmalarından biri olan Kristal Elma'da “En İyi Seslendirme” ödülünün sahibi oldu.

Gürok Grup’un 75. yılına özel olarak “Dünyayı Yürüyoruz” sloganıyla hayata geçirdiği reklam filmi, Reklamcılar Derneği’nin ev sahipliğinde bu yıl 35.’si düzenlenen, reklam sektörünün en başarılı işlerinin değerlendirildiği Kristal Elma'da Craft-Yapım/Yönetim Dalında “En İyi Seslendirme” ödülüne layık görüldü.

Kristal Elma’da “En İyi Seslendirme” ödülünü alan reklam filminde, bir kız çocuğunun cesur ve meraklı adımlarla “dünyayı yürümesi”, farklı coğrafyalardan geçerken her yerde şirketin 75 yıllık başarılarının izlerini görmesi yansıtılırken, Gürok Grup’un sürdürülebilirlik ve kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarına da yer veriliyor.

Ege Çubukçu’nun özel bir teknikle melodik seslendirmesi ödül getirdi

Ege Çubukçu tarafından seslendirilen reklam filminde, standart bir dış sesten farklı olarak, müziğe eşlik eden özel bir teknikle melodik seslendirme yapıldı. Bu sayede, “Dünyayı Yürüyoruz” reklam filminde grubun vizyonu dikkat çekici bir dille anlatıldı. BLAB reklam ajansı tarafından Autonomy yapımcılığıyla gerçekleştirilen reklam filminin yönetmen koltuğunda Uygar Kutlu otururken bestesini ise Berent Baytekin yaptı.

Youtube Link:  https://youtu.be/h7CiOuI926s

KÜNYE

Reklamveren: Gürok Grup

Gürok Grup Kurumsal İletişim Ekibi: Ebru Özoğul, Yusuf Bilgin, Büşra Girer

Reklam Ajansı: BLAB

Prodüksiyon Şirketi: Autonomy

Yönetmen: Uygar Kutlu

D.O.P.: Serkan Güler

Executive Producer: Berent Baytekin

Head of Productions: Şafak Sezgin

Post Prodüksiyon: Tonic Effects

Beste: Berent Baytekin

Düzenleme: 25 m2 (Cenk Çelebioğlu)

Seslendirme: Ege ÇubukçuYorum Yazın