Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Kiğılı’dan yaz temposunu ekrana taşıyan reklam

Kiğılı’dan yaz temposunu ekrana taşıyan reklam

8 Mayıs 2018 , Salı 10:28
Kiğılı’dan yaz temposunu ekrana taşıyan reklam

Kiğılı yaz sezonuna yönelik yeni reklam kampanyasını yayına aldı. Indie İstanbul’un çalışması olan, “Kiğılı ile senin modan, senin yazın” isimli kampanya kapsamında çekilen reklam filmi, yazın tüm neşesini ve temposunu yansıtmayı amaçlıyor. Reklamın kreatif çıkış noktası, Şehrazat’ın yazıp bestelediği, Ajda Pekkan’ın seslendirdiği, herkes tarafından bilinen ve sevilen “Yaz Yaz Yaz” şarkısı olmuş. Şarkının sözleri Kiğılı’ya özel olarak değiştirilerek, keyifli bir bütünlük sağlanmış.


Yazın canlı renklerini göstermek adına stüdyo yerine Çatalca’nın Çilingöz plajında çekimleri yapılan reklam filmi, 20 saniye içerisinde Kiğılı’nın yeni sezon koleksiyonundaki en dikkat çekici parçaları, zevkli kombinler halinde sunmayı başarıyor. Kullanılan şarkının yüksek temposu, bu denli kısa süre içerisinde olabildiğince çok ürünün izleyiciyle buluşturulmasına yardımcı oluyor.


Reklamda ayrıca Kiğılı’nın kaliteli modayı uygun fiyata erkeklerle buluşturma misyonuna işaret edecek şekilde, rekabetçi fiyatlarına da vurgu yapılıyor. İzleyici reklamın sonunda, markanın en güçlü satış kanallarından kigili.com’a da yönlendirilerek, farklı platformlar arasında bütünlüğün yakalanması ve reklamın direkt olarak satışa dönüşmesi hedefleniyor.

REKLAMVEREN: KİĞILI GİYİM
REKLAMVEREN YETKİLİSİ: AHMET SAYİT ÇAKICI
REKLAM AJANSI: INDİE İSTANBUL
KREATİF DİREKTÖRLER: MERT KUNÇ, GÜNGÖR TÜRKÖMER
YARATICI EKİP: ALİ HİKMET YAVUZ, OLİVİA AKGÜL, ARDA ACAR
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ: CİHAN GEDİZ, BURÇİN ŞİMŞEK
PRODÜKSİYON ŞİRKETİ: 85/90 PROJECTS
PRODÜKTÖR: ZEYNEP ARMAĞAN ŞAHAN
YÖNETMEN: EYMEN TOPÇUOĞLU, CAN ESAT YALKIN
SÖZ-BESTE: ŞEHRAZAT (OSSİ MÜZİK)
TELİF ŞİRKETİ: PORTAL RİGHTS MANAGEMENT

 

 Yorum Yazın