Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Geleceğin iş modeli ödüllendirildi

Geleceğin iş modeli ödüllendirildi

17 Şubat 2017 , Cuma 09:03
Geleceğin iş modeli ödüllendirildi

StartUp 100 Ödülleri, merkezi New York’da bulunan, sürdürülebilir ekonomik kalkınma amacıyla dünyanın farklı ülkelerinden seçilmiş etkin girişimcilere destek sağlayan Endeavor Derneği’nin Türkiye Ofisi ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu işbirliği ile düzenleniyor. Türkiye’de girişimcilik devrimine öncülük eden başarılı girişimleri öne çıkarmak, desteklemek ve geleceğin en büyük 100 Yeni Nesil Şirketi’ni yaratmak amacıyla organize edilen Startup100 Ödülleri, bu yıl ikinci kez düzenlendi.
 
Yeni nesil şirketten yeni nesil esnek işgücü modeli

StartUp 100 Ödülleri listesinde yer alan Expertera, Türkiye’de geleceğin iş modeli olan esnek işgücüne öncülük ediyor. Alanında dünyanın önde gelen kuruluşlarından olan Expertera, firmaların ihtiyaçları doğrultusunda talep ettikleri uzmanlığa hızlı ve esnek erişim imkanı sağlayan global bir platform olarak faaliyet gösteriyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde esnek sürelerde ve bütçelerde uzmanlarla buluşturan Expertera, dünyanın önde gelen kurumsal şirketleri, yatırım fonları, danışmanlık firmaları ve hızla büyüyen KOBİ’lere her alanda uzmanlık çözümleri sunuyor.

Expertera CEO’su Alp Sezginsoy, yenlikçi bir şirket olarak StartUp 100 Ödülleri listesinde yer almaktan mutluluk duyduklarını belirtti. Bu alanda inovasyon yaratan bir kuruluş olduklarını ifade eden Sezginsoy, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika pazarında en önde gelen firma olarak faaliyet gösterdiklerini kaydetti. Expertera’nın uzmanlık platformunda tüm sektörlerden ve coğrafyalardan 15.000’e yakın uzman bulunduğunu, işbirlikleri sayesinde yurtdışında 50.000 seçilmiş üst düzey uzmana da erişim sağladıklarını söyleyen Sezginsoy, hedeflerinin şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda dünyanın en iyi uzmanlığına erişim sağlamak olduğunu vurguladı.Yorum Yazın