Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • “Corporate Weekend’12” başlıyor

“Corporate Weekend’12” başlıyor

24 Ocak 2012 , Salı 10:54
“Corporate Weekend’12” başlıyor

Ofisi Uludağ’a taşıyoruz sloganıyla tur operatörlerinden Jolly Tur ve College Production iş birliği ile hayata geçen Corporate Weekend’12 bir festival ortamında kurumsal çalışanları Uludağ’ın eğlenceli atmosferine taşıyor. 24-26 Şubat tarihinde BinboaVodka ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan bu hafta sonu festivali ile 1500’ün üzerinde kurumsal şirket çalışanı Uludağ’da unutamayacakları bir hafta sonu yaşayacaklar.

Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek Corporate Weekend’12 festivali ile birçok kurumsal şirket çalışanı hem rutin günlük iş stresinden uzaklaşmak hem de kurumsal çevrelerde yeni insanlarla daha eğlenceli ve samimi bir ortamda tanışmak için Uludağ’da bir araya geliyor. 24-26 Şubat tarihinde BinboaVodka ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan bu hafta sonu festivalinde Murat Dalkılıç,Dj Uğur Kirk ve Oben Budak müzikleriyle katılımcılar coşturacak ve bir Uludağ geleneği olan after-ski partisi de Yazıcı Cafe’de gerçekleşecek.

24 Şubat Cuma günü sabah ve akşam olmak üzere 2 ayrı saatte otobüslerin Uludağ’a doğru hareket etmesi ile başlayacak olan festival, gece Oben Budak’ın muhteşem DJ performansı ile unutulmaz bir başlangıç yapacak. 25 Şubat Cumartesi günü Yazıcı Cafe’de yapılacak After-Ski partisinde; perküsyon Tai-Fun, MC Ali ile coşacak olan katılımcılar için, gece Dj Uğur Kirik ve Murat Dalkılıç ile zirve yapacak.

Uludağ’ın en yeni ve en gözde otellerinden Karinna Otel’in ana otel olarak kullanılacağı festival ile ilgili daha detaylı bilgi için www.facebook.com/binboa ve www.corporateweekend.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

 Yorum Yazın